top

Lezecké chyty Ocun Slopers - black

1 722 Kč 1 914 Kč
-10% levněji
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Sada gripů Ocun Slopers je fantastický lezecký grip. 10 šikmých ploch různých tvarů a velikostí je dokonalým doplňkem každé stěny. Kvalitní zpracování zajistí mnoho úspěšných tréninků.

Široká nabídka sad lezeckých chytů Ocun, která představuje celou řadu tvarů, splní očekávání i těch nejnáročnějších lezeckých nadšenců. Možnost sestavit je v libovolné konfiguraci vám umožní vytvořit umělou lezeckou cestu, která splní vaše tréninkové očekávání a pomůže vám udržet dokonalou formu. Rukojeti jsou vyrobeny z plastu odolného proti prasknutí, který zajišťuje velké tření a statečně odolává intenzivnímu používání.

Sada Holds 2 Slopers se skládá z 10 slopers různých velikostí a tvarů. Umožní vám uchopit celou ruku, což vám umožní provádět dřepy a addukce. Díky nim si zpestříte trénink na umělé stěně a budete odpovídajícím způsobem rozvíjet statickou sílu. Díky tomu budete ještě lépe připraveni na výzvy, které lezení na skalách představuje.

Ocun Holds Set 2 Slopers jsou důležitou součástí každé umělé stěny, která vám umožní provádět komplexní lezecký trénink. Díky sloperům si můžete upravit obtížnost cesty podle své lezecké úrovně.

Sada obsahuje 10 slipů: 2 x XS, 2 x S, 2 x M, 2 x L, 2 x XL;

Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 0165
Barva černý
Pohlaví Unisex
Kolekce výrobce Ocun Accessories
Základní materiál Polyester
Péče a údržba
Vhodnost pro použití – výrobky Ocún
Horolezecké výrobky české značky Ocún mají maximální životnost 7 let od okamžiku prodeje konečnému spotřebiteli (při rekreačním používání jednou měsíčně). Jejich celková životnost je však ještě delší, maximálně 10 let. Tato doba zahrnuje jak dobu použití, tak dobu skladování před prodejem, počítanou od data výroby uvedeného na etiketě. Je však třeba mít na paměti, že pro dosažení maximální životnosti výrobku je třeba jej pravidelně kontrolovat a řádně ošetřovat. Data použitelnosti výrobků vycházejí z platných evropských norem a předpisů a značka Ocún funguje pod dohledem certifikačního orgánu, který potvrzuje, že byly provedeny příslušné kontroly.

Ocun Slopers - Hodnocení zákazníků

0.0