top

Lezecké chyty Ocun Jugs - violet

1 722 Kč 1 914 Kč
-10% levněji
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Sada úchytů Ocun Jugs je univerzální lezecký úchyt, který vám pomůže s rozvržením cest na umělých stěnách. S 10 svorkami různých velikostí a tvarů si můžete přinést trochu rozmanitosti.

Široká nabídka lezeckých chytů od Ocun, která představuje celou řadu tvarů, splní očekávání i těch nejnáročnějších lezeckých nadšenců. Možnost sestavit je v libovolné konfiguraci vám umožní vytvořit umělou lezeckou cestu, která splní vaše tréninkové očekávání a pomůže vám udržet dokonalou formu. Rukojeti jsou vyrobeny z plastu odolného proti prasknutí, který zajišťuje velké tření a statečně odolává intenzivnímu používání.

Sada Sada 5 džbánů se skládá z 10 svorek různých velikostí a tvarů - od velkých po malé, více či méně zakřivené, ty vypouklé i ty o něco méně. Umožní snadné uchopení při lezení a dotvoří umělou stěnu.

Sada Ocun Holds Set 5 Jugs vám umožní provést potřebné úpravy obtížnosti lezecké cesty. Díky nim udržíte správnou rovnováhu a dosáhnete požadovaného stupně obtížnosti.

Sada obsahuje 10 kusů svorek: 2 x XS, 2 x S, 2 x M, 2 x L, 2 x XL;

Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 2695
Barva fialový
Pohlaví Unisex
Kolekce výrobce Ocun Accessories
Základní materiál Polyester
Péče a údržba
Vhodnost pro použití – výrobky Ocún
Horolezecké výrobky české značky Ocún mají maximální životnost 7 let od okamžiku prodeje konečnému spotřebiteli (při rekreačním používání jednou měsíčně). Jejich celková životnost je však ještě delší, maximálně 10 let. Tato doba zahrnuje jak dobu použití, tak dobu skladování před prodejem, počítanou od data výroby uvedeného na etiketě. Je však třeba mít na paměti, že pro dosažení maximální životnosti výrobku je třeba jej pravidelně kontrolovat a řádně ošetřovat. Data použitelnosti výrobků vycházejí z platných evropských norem a předpisů a značka Ocún funguje pod dohledem certifikačního orgánu, který potvrzuje, že byly provedeny příslušné kontroly.

Ocun Jugs - Hodnocení zákazníků

0.0