top

Lezecké batohy Kohla

Horolezecké batohy Kohla® díky pohodlnému systému nošení optimálně rozkládají hmotnost vybavení. Batoh je proto ideální pro použití při výstupech s těžkým vybavením a ve stěně během lezení.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lezecké batohy Kohla poskytují optimální oporu v horách

Další outdoorovou značkou pocházející z alpské země je rakouská Kohla. Lezecké batohy Kohla jsou synonymem pro bezmezný komfort, skvělou kvalitu a senzační design. Modely pro horolezectví mají objem přibližně 20 až téměř 40 litrů. V závislosti na modelu si můžete vybrat bud lehký batoh. Batoh, který je ideální na jednodenní výlety a krátké výstupy. Nebo batoh s větším objemem, který si můžete vzít s sebou do hor. Četné popruhy umožňují bezpečně připevnit cokoli, co se nevejde dovnitř. Například lano, helmu, skoby a cepíny pro zimní lezení. Štíhlá konstrukce batohu vás neomezuje v pohybu ani při lezení, ani při výstupu na skály. Lezecké batohy Kohlamají dokonale vyvážené těžiště. Díky tomu nám i při balení pod komínem dokonale přilnou k zádům. Péče o rovnováhu při technických výstupech - ať už jde o náročné horské cesty, jako jsou via ferraty. Nebo při stoupání po po sobě jdoucích svislých úsecích.

Lezecké batohy Kohla zaručují funkčnost, kterou v horách oceníte!

Plánujete vylézt na stěnu na lyžích a poté rychle sjet? Lezecké batohy Kohlavám zaručí pohodlné nošení nejen lezeckého, ale i lyžařského vybavení! Pohodlné, což znamená, že komfort používání batohu není ohrožen a můžete si být jisti, že žádná část vybavení nevypadne. Horolezecké batohy Kohla používají materiály, které jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození. To platí nejen pro konstrukci samotného batohu, ale také pro poutka a popruhy. Čepel sekery, lyže nebo zuby skoby tak nepředstavují pro vaše zavazadla žádné nebezpečí. Další pozoruhodnou vlastností je pohodlný nosný systém z pěny EVA. Díky poddajné pěně lezecké batohy Kohlapohodlně sedí na těle.

O pohodlí se starají také široké a vhodně profilované ramenní popruhy. Díky nim je váha rovnoměrně rozložena na ramena, aniž by způsobovala zbytečný tlak. Pohodlné klima kolem těla zajišťují také ramenní popruhy a bederní pás, které jsou vyrobeny z 3D síťoviny. Odvádí vlhkost, takže si můžete vychutnat příjemné sucho vedle pokožky. To je obzvlášť pohodlné při náročných výstupech v horkých dnech nebo při lezení na stěny s jižní expozicí. Speciální nosný systém AIR Flow také zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu. Lezecké batohy Kohlavyužívají tuto inovativní konstrukci, která má v zádovém panelu kanálky usnadňující cirkulaci vzduchu, takže teplota v oblasti zad je příjemnější.

Pohodlné používání a snadná manipulace s horolezeckými batohy

Lezecké batohy Kohlajsou vybaveny mnoha chytře uspořádanými kapsami. To znamená, že nejdůležitější součásti vybavení jsou vždy po ruce. Do vnitřku batohu se dostanete širokým otvorem, který byl navržen na základě řešení používaných v kufrech. Jedná se o velmi praktické řešení, které vám umožní efektivně uspořádat vybavení. Všechny lezecké batohy Kohla jsou kompatibilní s hydratačními systémy, takže na ně můžete snadno připevnit hydratační vak. To vám umožní pít vodu nebo izotonický nápoj během fyzické aktivity bez použití rukou a bez nutnosti sundávat batoh.

Podívejte se na horolezecké batohy Kohla v nabídce horského obchodu 8a.cz

Přijdte do našeho obchodu a vyberte si ideální model pro vás. Ať už jste horský cyklista, nebo vášnivý turista, určitě najdete ten správný batoh. Rakouská značka Kohla nabízí batohy, které se vyznačují vynikající funkčností, odolností proti mechanickému poškození a originálním designem. Díky inovativním řešením použitým při konstrukci batohů a špičkovým materiálům je výrobek, který se chystáte zakoupit, odolný a jistě vám bude sloužit v horách po mnoho let.