top

Lezecké batohy Gregory

Lezecké batohy Gregory ® splní vaše očekávání jak ve skalách, tak ve vysokohorských stěnách a při nejvzdálenějších expedicích, kde je prioritou velká kapacita batohu. Pohodlný systém nošení, funkční kapsy a popruhy.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lezecké batohy Gregory přímo z kalifornského horolezeckého ráje

Ze státu proslulého rozmanitými skalními útvary pocházejí horolezecké batohy Gregory. Kalifornie, jak je tento stát označován, je kolébkou mnoha outdoorových značek. Náhoda? To si nemyslím! Právě zde se jasně reaguje na potřeby aktivních skupin horských nadšenců - nejčastěji horolezců - a vznikají inovativní řešení, která jsou základem dnešních prosperujících outdoorových značek. Nejinak tomu bylo i u společnosti Gregory, která již od 70. let minulého století vyrábí vysoce kvalitní, extrémně odolné a pohodlné batohy pro horolezectví a trekking. Nejen v USA jsou uznávány pro svůj neomezený komfort a funkčnost. Vyznačují se také skvělou kvalitou a senzačním designem, který upoutá pozornost svým klasickým vzhledem a barvami. V horském obchodě Horský obchod 8a.czu najdete mnoho modelů horolezeckých batohů, které se vyznačují různými nosnými systémy, nosností a konstrukcí. Prohlédněte si širokou nabídku a vyberte si model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Lezecké batohy Gregory jsou nepostradatelným společníkem na vaše horské túry!

Lezete a hledáte pro sebe ideální batoh? Pak jste na správném místě! Lezecké batohy Gregory se vyznačují mimořádně nízkou hmotností a vysokou odolností. Jsou vyrobeny z nylonu s vysokou hustotou, který je odolný proti mechanickému poškození. Dno batohu je navíc vyztužené. Použití takového řešení znamená, že batoh nebude ohrožen ostrými zuby raků nebo ostřím sekery. Stejně tak můžeme na boční popruhy připevnit lyže, které můžeme použít například po absolvování trasy v zimních podmínkách. Vojáci a řemeny jsou vyrobeny s ohledem na nošení těžkého a ostrého vybavení. Za zmínku stojí také nosné systémy. Liší se model od modelu. Společným jmenovatelem je však to, že všechny poskytují maximální pohodlí a zároveň zajišťují vysokou prodyšnost. To je možné díky speciální konstrukci, která umožňuje přirozenou cirkulaci vzduchu mezi zády a nosným systémem.

Lezecké batohy Gregory jsou mimo jiné podpořeny nosným systémem Fusion Lite. To umožňuje vyjmout vnitřní rám, bederní pás a komín. To snižuje celkovou hmotnost až o 400 gramů, což je důležité zejména v případech, kdy se počítá každý gram vybavení. O stabilizaci se stará pohodlný bederní pás a dokonale přizpůsobené a tvarované ramenní popruhy. Lezecké batohy Gregory lze díky víceúrovňové regulaci přizpůsobit naší postavě. Umožňuje správné vyvážení batohu a jeho sladění s naším těžištěm. Díky tomu dosáhneme požadované rovnováhy. Což, jak všichni víme, oceníme při technických výstupech.

Lezecké batohy Gregory pro speciální úkoly

Mezi četnými modely batohů na lezení stojí za zmínku modely, které v této hierarchii zaujímají zvláštní místo. Jedná se o horolezecké batohy Gregory o objemu 100 litrů, které jsou nepostradatelnou součástí horských expedic do nejodlehlejších koutů světa. Pokud si potřebujete sbalit vybavení, kempinkové vybavení a oblečení, bude pro vás horolezecký batoh Gregory expedition ideálním řešením. Objemný expediční batoh je určen k přenášení těžkých nákladů, a proto je vybaven vhodným nosným systémem. Inovativní systém Fusion Flex Pro je založen na dvou vnitřních hliníkových tyčích, které zajišťují vysokou stabilitu. Další boční výztuha je zodpovědná za udržení správného tvaru batohu, i když je zcela naplněn. Tlumení a maximální pohodlí, které horolezecké batohy Gregory zaručují, zajišťuje speciálně tvarovaný panel z pěny EVA, který se dokonale přizpůsobí zádům - na jedné straně nabízí potřebnou měkkost a na druhé straně poskytuje oporu potřebnou při nošení větších nákladů.

V závislosti na tom, zda se chystáte na jednodenní lezení, nebo na několikatýdenní expedici, vám budou horolezecké batohy Gregory skvělým partnerem při vašem horském dobrodružství. Díky jejich štíhlému profilu a speciálnímu designu se snadno přenášejí a nezasekávají se o skalní výběžky ani borovice. Prohlédněte si širokou nabídku horských batohů v našem obchodě a vyberte si ten správný model. 8a.cz a najděte si ten správný model.