top

Lezecké batohy Climbing Technology

Lezecké batohy Climbing Technology® jsou modely, které jsou ideální pro lezení v horách, na vícedélkových cestách a jako transportní batoh ve skalách. Ultralehký batoh vyrobený z odolných materiálů vám umožní mít přehled o svém vybavení.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Vymazat

Lezecké batohy Climbing Technology jsou ultralehké modely

Italskou značku Climbing Technology není třeba lezeckým nadšencům představovat. Jejich logo je běžné na horolezeckém vybavení a horských doplňcích. Jejich vysoce funkční výrobky jsou ideální pro profesionály i pro adepty lezení. Batohy Climbing Technology jsou nabídkou pro všechny, kteří oceňují nízkou hmotnost a vysokou odolnost výrobků. Více než 20 let zkušeností na outdoorovém trhu umožnilo značce Climbing Technology zaujmout vedoucí postavení mezi nejlepšími výrobci v horském průmyslu. Podívejte se na modely lezeček v nabídce horského obchodu a najděte si ideální model pro vás. 8a.cz a najděte si ideální model.

Ultralehké horolezecké batohy od společnosti Climbing Technology vás překvapí svou funkčností

Co je fenomén horolezeckých batohů Climbing Technology? Na jejich velmi nízkou hmotnost a odolný materiál použitý k jejich výrobě. Je to úžasné, ale lezecké batohy Climbing Technology se stlačí do opravdu malých rozměrů! Jsou zabalené ve vlastním pouzdře a vejdou se vám do ruky! Váží jen asi 200 gramů a jsou ideální nejen do hor, ale i pro každodenní použití. Batoh o objemu 20 litrů, který se stlačí na tak malou velikost, lze použít jako další batoh. Když dorazíte na chatu a necháte tam velký batoh s veškerým vybavením, můžete se na jednodenní výlet nebo lezeckou cestu sbalit do lehkého lezeckého batohu Climbing Technology. Je tak malý, že v hlavním zavazadle nezabere mnoho místa. Navíc ji lze sbalit do kapsy bundy, turistické ledvinky nebo ji připevnit k trekingovému batohu.

Lezecké batohy Climbing Technology, ačkoli byly vytvořeny s ohledem na horolezce, mají mnohem širší využití. Odolné materiály a nízká hmotnost jsou optimální kombinací, která se osvědčí nejen na stěně, ale i při každodenním používání. Batoh lze mimo jiné použít na každodenní nákupy. Pokud si chcete ve městě nakoupit, ale přitom musíte po cestě navštívit ještě několik dalších míst, batoh se vám snadno vejde do kapsy. Po srolování nezabírá mnoho místa. A v případě potřeby ji můžete rozložit a zabalit nákupy nebo vypůjčené knihy z knihovny. Batohy Climbing Technology jsou ideální jako další zavazadlo při turistických výletech. Umožní vám zabalit si nejcennější věci - například doklady a elektroniku - které můžete mít u sebe, zatímco hlavní zavazadlo bude v zavazadlovém prostoru na dlouhé hodiny cesty.

Minimalismus aneb co si na horolezeckých modelech ceníme nejvíce

Přestože lezecké batohy Climbing Technology mají minimalistický design, jsou mimořádně funkční! Přístup do hlavní komory z horní části nám umožňuje přístup k celému obsahu batohu širokým otvorem, uzavřeným pevným zipem. Navíc je opatřena přezkou, kterou lze použít k připevnění lana nebo dalšího vybavení. Je konstruován tak, aby vás batoh nepřetížil, ani když budete venku nosit těžké lezecké vybavení. V horní části batohu se nachází kapsa na zip, která je výborným úkrytem pro drobné předměty. Například čelovku, doklady, telefon nebo sluneční brýle. Zároveň jej lze rozložit a vytvořit tak kufr, do kterého snadno sbalíte celý batoh.

Batohy horolezecké techniky v horském obchodě 8a.cz

Jistě vás překvapí, že takové ultralehké a asketické lezecké batohy Climbing Technology jsou tak funkční! Nicméně ani hmotnost pouhých 200 gramů nebrání vybavení technologickými řešeními ovlivňujícími komfort používání. Lezecké modely lze použít jak při jednodenním výletu do skal, tak při lezení na vícedélkových trasách v horách. Podívejte se na naši širokou nabídku horolezeckých batohů v našem obchodě horský obchod 8a.cz a vyberte si ideální model pro vás. A pokud vás zajímají ultralehké a sbalitelné horolezecké batohy, pravděpodobně vás zaujmou horolezecké batohy Climbing Technology.