top

Ledovcové brýle Julbo Sherpa

886 Kč 1 214 Kč
-27% levněji
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Ledovcové brýle Julbo Sherpa mají nesporně kultovní status. Nezbytné vybavení ve vysokých horách, kde jsou vaše oči vystaveny extrémně silnému a škodlivému slunečnímu záření.

V horách nemusíte být šerpou ani mít jméno Tensing, potřebujete však nekompromisní ochranu očí, výrobek nejvyšší kvality. Navrhli je nejlepší inženýři značky Julbo s aktivní podporou dlouholetých zkušeností horolezců z celého světa. Navzdory jednoduchému designu překvapí propracovanými detaily a kvalitou použitých materiálů. V těchto brýlích není náhoda, byly vytvořeny, aby se staly vaší lehkou součástí v horách, aby vám poskytly bezpečí a přesnost v jednom.

Lehká konstrukce rámu a použité materiály umožňují mimořádně pohodlné nošení. Extrémně ohebné spánky tvoří háčky, díky kterým je bezpečně udržíte na nose i při náročných horských přechodech.

Boční odnímatelné ochranné panely jsou vyrobeny z kůže příjemné na dotek a ochrání vás před vnikajícím větrem, prachem nebo světlem odrážejícím se od sněhu či ledu. Přidaná šňůrka navíc brýle upevní na hlavě. Brýle jsou dodávány s pouzdrem, které je chrání před znečištěním.

Alpské ledovcové brýle s bočními štíty Julbo Sherpa jsou kombinací nejnovějších technologií uzavřených ve více než sto let starém designu, který nás ohromí úžasným vzhledem plným dobrého vkusu a třídy. Použité čočky Spectron 3+ se vyznačují nejlepšími vlastnostmi ochrany proti škodlivému působení slunce v horách, absorpcí paprsků na úrovni 100 % UVA, UVB, UVC. Povrchová úprava čoček technologií Flash Finish dodává jejich povrchu takzvaný "zrcadlový efekt", který brýlím Julbo Sherpa dodává profesionální charakter.

Rozměry:

  • průměr objektivu - 54 mm;
  • Rozteč nosů - 19 mm;
  • Délka dílu - 110 mm;

Přítomné typy čoček:

Zorník Spectron 3+ navržený pro celodenní ochranu před silným sluncem, vhodný i pro řidiče. Polykarbonátová čočka se 100% absorpcí UVA, UVB, UVC a 88% absorpcí viditelného světla. Povrchová úprava čoček se specializovaným antireflexním filtrem eliminuje odlesky pro dokonalou ostrost vidění a zvyšuje odolnost povrchové úpravy proti poškrábání a mechanickému poškození. Technologie Flash Finish vytváří na objektivu "zrcadlový efekt". Doporučuje se pro použití v horách, při vodních sportech a dalších aktivitách při silném světle.

Aplikované systémy: Zakřivené chrámy: Spánky se díky své pružnosti dobře přizpůsobí tvaru hlavy; Grip Tech: Měkký, pohodlný materiál na spáncích, který se nelepí na vlasy, poskytuje vynikající přilnavost a pocit pohodlí; Total Cover Shape: Maximální krytí poskytující maximální ochranu v extrémních podmínkách; Kožené potahy: Odnímatelné boční panely z kůže příjemné na dotek. Poskytují dobrou ochranu před sluncem, větrem nebo ledovou tříští.

Technologie
Technické specifikace:
Originální symbol výrobku J079162
Barva černý
Pohlaví Unisex
Kolekce výrobce Julbo Sunglasses - Sport Performance

Julbo Sherpa - Hodnocení zákazníků

0.0