top

Lavinový Lavinový detektor Ortovox Zoom+

5 257 Kč 5 974 Kč
-12% levněji
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 5 257 Kč
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
DPD
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Popis

Lavinový vyhledávač Ortovox Zoom je model s maximálně zjednodušenou obsluhou. Fantastické možnosti, které nabízí technologie Smart Antenna, velmi moderní design a intuitivní používání jsou směsí, která musela zaručit úspěch německé značky. ZOOM plus je jedním z nejoblíbenějších vyhledávačů na trhu!

Vyznačuje se nejjednodušším ovládáním, nejnovějšími technologiemi, zcela novým designem, a to vše za rozumnou cenu. Lavinový vyhledávač Zoom nepochybně nejvíce zaujme mladé nadšence zimních sportů, zimní turisty a lyžaře sjíždějící svahy mimo sjezdovky.

Obsluha zařízení byla omezena na minimum, na nejdůležitější funkce. Veškerá elektronika přístroje ZOOM je automaticky kontrolována při zapnutí (automatický test) a během používání je neustále monitorována. Díky pouhým dvěma tlačítkům je lavinový vyhledávač intuitivnější než jakékoli jiné zařízení. Po zapnutí automaticky přejde do režimu vysílání. Tlačítkem v horní části krytu se přepíná do režimu vyhledávání. Ortovox Zoom je vybaven speciálním snímačem pohybu. Pokud je zařízení nastaveno na režim vyhledávání a zůstane bez pohybu déle než 120 sekund, automaticky se přepne do režimu vysílání. Jedná se o vynikající bezpečnostní prvek pro případ další laviny. Všechny ostatní příkazy se zobrazují na displeji LED. Pohodlnou manipulaci a dodatečnou ochranu (pevný úchop) zajišťuje gumový návlek po celém obvodu přístroje. Lavinový vyhledávač Zoom je standardně vybaven poutkem na ruku a pouzdrem.

Lavinový vyhledávač Ortovox Zoom+ poskytuje jednoduché a jasné údaje o poloze. Na velkém displeji se zobrazuje vzdálenost k zavalené osobě a směr hledání je vyznačen šipkami. Displej LED je dobře viditelný na jasném slunci i v noci. Vizuální indikace jsou podpořeny užitečnými zvukovými efekty, které usnadňují správné čtení displeje. Pokud je pod lavinou více osob, je to rovněž indikováno samostatnou ikonou (zařízení zobrazí polohu osoby, která je vám nejblíže - s nejsilnějším signálem).

Zoom je vybaven třemi směrovými anténami, které zlepšují dosah a zvyšují tak šanci na nalezení zavalené osoby. Maximální dosah detektoru je 40 metrů. Zoom je napájen pouze 1 baterií AA (typické zařízení tohoto typu potřebuje 3-4 baterie). Maximální výdrž baterie (v režimu vysílání) je 250 hodin.

Z bezpečnostních důvodů nesmí být detektory napájeny dobíjecími bateriemi, vždy používejte alkalické baterie!

Lavinový vyhledávač Ortovox Zoom+ - nejdůležitější vlastnosti produktu:

Intuitivní ovládání - Hlavním cílem konstruktérů zařízení Zoom byla jednoduchost ovládání. Použitím pouze dvou tlačítek se prakticky vyloučí možnost, že byste se při používání přístroje dopustili chyby. Po zapnutí lze zařízení přepínat mezi režimy vysílání a vyhledávání pomocí speciálního zabezpečeného přepínače. Během vyhledávání se na velkém, snadno čitelném displeji LED zobrazují jasné pokyny. Pohodlnou manipulaci a dodatečnou ochranu zajišťuje gumové poutko. Pružné poutko na ruku a praktické pouzdro chrání zařízení před ztrátou.

Displej + zvukové signály - ZOOM umožňuje jednoduché a jasné zobrazení polohy oběti. Na displeji LED se zobrazuje vzdálenost k zasypané osobě a šipky ukazují směr hledání. Displej LED je viditelný za špatných světelných podmínek, na slunci a v noci. Intuitivní akustika (vyšší / nižší tóny) pomáhá správně číst displej.

Systém inteligentní antény - Technologie inteligentní antény zařízení analyzuje polohu osoby zasypané sněhem a automaticky nastaví vysílání signálu pomocí antény s nejlepší polohou. Výsledek hledání je o 43 % lepší i v těch nejtěžších podmínkách, takže šance zavaleného na úspěšné nalezení se výrazně zvyšuje. Tato patentovaná technologie funguje se všemi detektory v dosahu. Tuto inovaci společnosti ORTOVOX využívá každé přijímací zařízení bez ohledu na výrobce.

Ochrana v případě sekundární laviny - Zoom má nejnovější technologii tří antén se senzory pohybu. Pokud vysílač během vyhledávání nezaznamená během 120 sekund žádný pohyb, automaticky se přepne do režimu vysílání. Tím je zajištěna neustálá ochrana lavinových pátračů v případě opakované laviny.

Pokročilá technologie - Veškerá elektronika přístroje ZOOM je automaticky kontrolována při zapnutí (automatický test) a během používání je neustále monitorována. V případě zasypání se aktivuje vyhledávací modul, záchranáři obdrží první signál na vzdálenost 40 m a mohou tak omezit oblast pátrání. ZOOM chrání životní prostředí a šetří vaši peněženku, aniž byste museli dělat kompromisy. Jedna baterie AA vydrží až 250 hodin vysílání.

Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 11390
Barva modrý
Pohlaví Unisex
Akcja -
Akcja3 Total Last Sale
Outlet Ano
Využití Skitouring

Ortovox Zoom+ - Hodnocení zákazníků

0.0