top

Lavinový detektor Ortovox 3+

6 186 Kč 7 544 Kč
-18% levněji
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Ortovox 3+ je lavinový detektor, na který nesmíte zapomenout, když se chystáte do lavinami ohrožených oblastí. Snadno se používá, je intuitivní, a přesto přesný díky inteligentnímu anténnímu systému.

V případě laviny je pro záchranu zasypaných rozhodující čas hledání. Díky inteligentnímu anténnímu systému detektoru Ortovox 3+ je možné rychle a přesně lokalizovat oběti a přistoupit k jejich vytažení.

Ovládání přístroje je velmi jednoduché a intuitivní, takže se můžete soustředit na hledání. Při zapnutí proběhne automatický test funkčnosti zařízení, abyste měli vždy jistotu, že je vaše zařízení v pořádku. Je také možné zkontrolovat vysílaný signál. Ortovox 3+ se po zapnutí automaticky nastaví do režimu vysílání. Režim vyhledávání se přepíná pomocí posuvníků na horní straně krytu. Detektor je vybaven speciálním snímačem pohybu. Pokud je zařízení nastaveno na režim vyhledávání a zůstane bez pohybu déle než 120 sekund, automaticky se přepne do režimu vysílání. To je vynikající pojistka pro případ, že by došlo k druhé lavině a záchranáři byli zasypáni. Všechny údaje se zobrazují na displeji LED. Pohodlnou manipulaci a dodatečnou ochranu (pevný úchop) zajišťuje gumový návlek po celém obvodu přístroje, díky němuž je téměř nezničitelný. Lavinový detektor je standardně vybaven pouzdrem s popruhy, které usnadňuje jeho zavěšení i při dynamickém lyžování nebo snowboardingu. Může být také vybaven poutkem na zápěstí, které zabraňuje jeho vypadnutí z ruky během hledání.

Lavinový detektor Ortovox 3 poskytuje jednoduchý a jasný údaj o poloze vysílače hledané osoby. Na velkém displeji se zobrazuje počet přijatých signálů a vzdálenost k jednomu z nich. Směr, kterým se máte vydat, je označen šipkou. Displej LED je dobře viditelný a možnost podsvícení umožňuje používat přístroj prakticky za všech podmínek. Vizuální indikace jsou podpořeny užitečnými zvukovými efekty, které usnadňují správné čtení displeje. Ortovox 3 se po přiblížení k požadované osobě na vzdálenost 2 m přepne do režimu přesného vyhledávání, oznámí blízkost zvukovým signálem a zobrazí vzdálenost k požadovanému vysílači. Jakmile je signál lokalizován, lze jej označit a detektor ukáže cestu k dalšímu majáku zasypanému v lavině.

3+ je vybaven chytrými anténami se směrovými anténami, které se mezi sebou automaticky přepínají, čímž minimalizují slepá místa a zvyšují šanci na nalezení zasypané osoby. Maximální dosah detektoru je 40 metrů. Napájení zajišťuje pouze 1 baterie AA. Maximální výdrž baterií (v režimu vysílání) je přibližně 250 hodin.

Detektory se z bezpečnostních důvodů nesmí napájet dobíjecími bateriemi, vždy používejte alkalické baterie!

Rozměry: 12 x 7,5 x 2,5 cm;

Hmotnost (s baterií): 213 g;

Systém inteligentní antény - technologie inteligentní antény použitá v zařízení analyzuje polohu osoby zasypané sněhem a automaticky nastaví vysílání signálu pomocí antény s nejlepší polohou. Výsledek hledání je o 43 % lepší i v těch nejtěžších podmínkách, takže šance na úspěšné nalezení pohřbené osoby se výrazně zvyšuje. Tato patentovaná technologie funguje se všemi detektory v dosahu. Z této inovace ORTOVOX těží každé přijímací zařízení bez ohledu na výrobce .

Rychlé vyhledávání - snadno čitelný displej s nejdůležitějšími údaji - šipkou označující místo, odkud signál přichází, a vzdálenost - umožňuje plně se soustředit na vyhledávání pohřbeného.

Přesné vyhledávání - jakmile se ocitnete v zasypané oblasti, 3+ se automaticky přepne do režimu přesného vyhledávání. Průběžně zobrazuje informace o tom, zda se k hledané osobě blížíte, nebo se od ní vzdalujete, a vzdálenost k vysílači.

Možnost označení nalezeného signálu, tzv. flagování, umožňuje přepnout detektor na hledání další pohřbené osoby. To se provádí stisknutím tlačítka.

Aktualizace - Ortovox neustále vyvíjí a zdokonaluje své vybavení. Aby i uživatelé mohli využívat nejnovější vylepšení, je detektor 3+ vybaven možností aktualizace.
Technologie
Technické specifikace:
Barva modrý
Pohlaví Unisex
Kolekce výrobce Ortovox Avalanche Equipment

Ortovox 3+ - Hodnocení zákazníků

0.0