top

Láhev s filtrem Lifestraw Go Stainless Steel - black

1 569 Kč 1 784 Kč
-12% levněji
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Filtrační láhev Lifestraw Go z nerezové oceli je všestranný výrobek, který se vám bude hodit při terénních túrách a kempování a který vám zaručí pohodlný přístup k pitné vodě. Model je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli odolné vůči extrémním teplotám a korozi. Dvoustěnná láhev nabízí vakuovou izolaci, díky níž se nízká teplota nápoje účinně udrží po mnoho hodin. Výrobek se vyznačuje mimořádně praktickým designem doplněným karabinou, která umožňuje připevnění láhve k městskému nebo turistickému batohu.

Značka Lifestraw zahájila svou činnost pomocí obětem přírodních katastrof. Postupem času si vybavení Lifestraw našlo cestu do outdoorového a turistického segmentu. Výrobky Lifestraw účinně snižují potřebu kupovat balenou vodu, a tím snižují množství odpadu, který vzniká v životním prostředí. Filtry i filtrační láhve poskytují snadný a praktický přístup k pitné vodě bez ohledu na provozované aktivity.

Filtrační láhev Lifestraw Go z nerezové oceli je skvělým rozšířením základního modelu. Praktický podlouhlý filtr je totiž zabudován do robustní láhve. Díky tomu nepotřebujete další nádobu na vodu. Stačí naplnit láhev a voda se čistí každým douškem. Láhev je vhodná nejen na túry, ale i do míst, kde si nejsme jisti kvalitou vody.

Láhev je vybavena speciálním filtrem HollowFiber, který funguje na mechanickém principu. Díky mikroskopickým pórům zadržuje nečistoty o průměru větším než 0,2 µm. Patří mezi ně bakterie, paraziti, prvoci a větší nečistoty, tedy základní nebezpečí, které na nás při používání neznámých zdrojů vody čeká. Použitý filtr umožňuje přefiltrovat přibližně 4000 litrů vody, díky čemuž může být používán po velmi dlouhou dobu. Během používání je vhodné filtr propláchnout čistou vodou, aby se z něj odstranily některé nečistoty a usnadnil se průtok vody. Aby vám láhev LifeStraw sloužila co nejdéle, vyplatí se dbát na správnou údržbu. Pokud láhev nebudete nějakou dobu používat, vyjměte filtr, vysušte ho a uložte do uzavíratelného sáčku. Láhev dezinfikujte roztokem ¼ čajové lžičky bělidla a 2 šálků čisté vody. Láhev LifeStraw skladujte z poloviny naplněnou vodou s 1 čajovou lžičkou soli. Tím se zabrání růstu plísní nebo řas a zároveň se mikrofiltr udržuje vlhký, když se láhev nepoužívá.

Jednoduchý princip filtrační láhve Lifestraw Go zajišťuje vysokou spolehlivost a snadné používání. Stačí do ní nalít vodu a začít pít. Tento model umožňuje výrazně snížit zásoby vody, které si berete na túry, a využívat potoky nebo jezera. Filtr je ideálním řešením, když vám na cestách dojde čistá voda. Díky přiložené karabině si láhev můžete snadno vzít s sebou na jednodenní výlet do hor, stejně jako ji připevnit k trekingovému batohu na několikatýdenní cestě. V zimě by měl být filtr chráněn před mrazem, ale díky kompaktním rozměrům jej můžete snadno vložit pod bundu nebo do spacáku.

Nerezová láhev Lifestraw Go - Klíčové vlastnosti:

  • Rozšiřitelný náustek umožňuje pohodlné pití z láhve;
  • Láhev je vyrobena z odolné nerezové oceli;
  • Součástí balení je karabina pro připevnění láhve k batohu;
  • Snadné použití - filtr funguje, když pijete;
  • Vysoká spolehlivost - filtrace na bázi speciální membrány HollowFiber bez použití chemikálií;
  • Filtr zadrží mechanické a biologické nečistoty větší než 0,2 µm, tj. naprostou většinu bakterií (až 99,99 %), parazitů, prvoků (až 99,9 %) a jemných částic;
  • Filtr nezadržuje viry;
  • Dokáže přefiltrovat až 4000 l vody.
Technologie
Technické specifikace:
Barva černý
Pohlaví Unisex
Kolekce výrobce Lifestraw Filters & Purifiers
Hmotnost ~ 480 g
Přesná kapacita 710 ml
Rozměry ~ 240 x 85 mm

Lifestraw Go Stainless Steel - Hodnocení zákazníků

0.0