top

Kšiltovka Marmot PreCip Eco Baseball Cap - black

827 Kč 1 034 Kč
-20% levněji
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 827 Kč
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Cena dopravy již od 120 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
DPD
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Popis

Baseballová čepice Marmot PreCip Eco je odolný model, který nám bude dlouho sloužit. Díky použité membráně se při pobytu na horských stezkách vyhnete promočení.

Americký výrobce Marmot se ve své nové kolekci opět rozhodl pro ekologickou politiku. Nová verze membrány, a tedy i vnější vrstvy čepice, byla vytvořena ze 100% recyklovaného nylonu.

Kšiltovka Marmot PreCip Eco Baseball Cap je založena na několika technických materiálových a konstrukčních řešeních, která vám zpříjemní horské aktivity. Vnější materiál tohoto modelu je Membrána NanoPro™ Eco s vysokou voděodolností a prodyšností. Ochrání vaši hlavu před úplným promočením během trekingu v dešti a účinně odvádí přebytečnou vlhkost, která se během aktivity vytvoří. To umožní udržet příjemné suché klima pokožky, které navíc chrání před nadměrným přehřátím. Důležitou vlastností této nylonové membrány je použití technologie Ripstop Tento speciální způsob tkaní vláken dodává čepici tu správnou pevnost pro venkovní použití. To znamená, že se můžete vyhnout náhodnému mechanickému poškození a užívat si funkčnost tohoto modelu po několik aktivních sezón na horách i ve městě.

Kšiltovka Marmot PreCip Eco Baseball Cap má vysoce prodyšnou podšívku DriClime® Samotná konstrukce tohoto modelu je založena na 7 panelech, které na jedné straně poskytují pohodlí a na druhé straně dostatečnou stabilitu. Aby bylo možné čepici snadno přizpůsobit obvodu hlavy, vybavili ji konstruktéři mimořádně robustním, a tedy odolným zapínáním na suchý zip® Stínítko je tvarováno tak, aby nebránilo ve výhledu a zároveň lépe chránilo oči před případným deštěm.

Kšiltovka Marmot PreCip Eco Baseball Cap je turistický model s technickými prvky, který je ideální pro treking, turistiku i každodenní aktivity.

Marmot PreCip Eco Baseball Cap - klíčové vlastnosti:

 • Moderní membrána NanoPro™ Eco poskytuje vynikající prodyšnost a ochranu před deštěm;
 • Membrána NanoPro™ Eco byla vytvořena pouze z recyklovaného nylonu;
 • Měkká tkanina DriClime® usnadňuje odvod vlhkosti pro příjemné suché klima kolem hlavy;
 • Regulace obvodu čepice pomocí odolného zapínání na suchý zip®;
 • Těsnící švy pro zvýšenou ochranu proti pronikání vody;
 • Klasický styl baseballové čepice;
 • Vnější materiál z nylonu s vysokou pevností ripstop;
 • Profil hledí neomezuje viditelnost;
 • Rychleschnoucí vlastnosti;
 • 7 panelová konstrukce čepice pro pohodlnější nošení;
 • Marmot *logo na přední straně;

NanoPro™ Eco - je membrána od společnosti Marmot. Nemá žádnou další podšívku a vrstva chránící membránu zevnitř je umístěna přímo na jejím povrchu. NanoPro™ zajišťuje velmi dobrou prodyšnost (účinně odvádí vodní páru ven) a zároveň se vyznačuje vysokou voděodolností, např. účinně chrání před deštěm, což je ideální pro použití v turistickém oblečení.
DriClime® je dvousložkový trikot tkaný ze dvou samostatných vrstev, které tvoří 100% polyester. Vnitřní strana, která se dotýká pokožky, má měkkou vlněnou strukturu, která zmenšuje povrch tkaniny ve styku s pokožkou, a tím usnadňuje pohyb vodních par směrem k vnějšímu povrchu oděvu. Vnější strana tkaniny má specifickou kapilární strukturu, která intenzivně odvádí vlhkost ven a umožňuje její rychlé odpařování.
Velcro® - společnost, která je jednoznačným světovým lídrem ve výrobě suchého zipu Velcro® používaného v oděvech. Vyznačují se nejvyšší kvalitou výroby založenou na nejlepších dostupných materiálech a technologiích zdokonalených v průběhu let. Spojovací prvky Velcro® se vyznačují nejvyšší trvanlivostí při použití, odolností proti vyprání a vysokou pevností spojů.
Technologie
Marmot DriClime®

Marmot DriClime®
DriClime® je dvousložkový trikot, utkaný ze dvou samostatných vrstev ze 100% polyesteru. Vnitřní strana, která se dotýká kůže, má měkkou vlněnou strukturu. Tím se zmenšuje povrch tkaniny, která je v kontaktu s pokožkou, a usnadňuje se tak pohyb vodních par směrem k vnější vrstvě oděvu. Vnější vrstva má naopak specifickou kapilární strukturu, která intenzivně odvádí vlhkost ven a umožňuje její rychlé odpařování.

Velcro®

Velcro®
Společnost Velcro® je předním světovým výrobcem suchých zipů Velcro®, které se mimo jiné používají na oděvy. Suchý zip® se vyznačuje nejvyšší kvalitou zpracování založenou na nejlepších dostupných materiálech a technologiích zdokonalovaných po celá léta. Vyznačují se nejvyšší trvanlivostí při používání, odolností proti praní a vysokou upevňovací silou.

Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 13970
Barva černý
Pohlaví Unisex
Outlet Ano
Akcja3 Žádná akce
Využití Pěší turistika / Hiking
Výrobní série Marmot PreCip
Základní materiál 100% nylon (NanoPro™)
Doplňkový materiál Podšívka: 100% polyester
Styl čepice Kšiltovka
Střih Klasický – baseball cap
Kšilt Klasický – prohnutý
Nastavení obvodu Suchý zip
Ochrana krku Bez krytu
Protisluneční ochrana Neexistují žádné informace o úrovni ochrany před UVA a UVB zářením
Základní technologie Velcro®
Technologie výrobce Marmot DriClime®
Velcro® Ano
Marmot DriClime® Ano

Marmot PreCip Eco Baseball Cap - Hodnocení zákazníků

0.0