top

Kovea

Kovea je značka, která vznikla, aby uspokojila potřeby horolezců a cestovatelů, kteří hledají lehké a spolehlivé vybavení. Turistické plynové vařiče a hrnce jsou však pouze částí nabídky tohoto korejského výrobce.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Kovea - široká nabídka turistických a expedičních hořáků.

Jádrem nabídky tohoto výrobce jsou turistické vařiče a hořáky propracované do nejmenších detailů. Velká rozmanitost v rozsahu jejich konstrukce umožňuje snadno najít turistický vařič dokonale přizpůsobený dané činnosti. Ultralehké hořáky, které se dají složit do minimální velikosti, jsou ideální pro horolezectví a samostatné výpravy. Hořák s předehřevem plynu je optimální záchranou ve vyšších nadmořských výškách i při mírných teplotách. Vícepalivový hořák je nejrozsáhlejší v sortimentu Kovea a zaručuje spolehlivý zdroj tepla během expedic, kde je přístup k tradičním plynovým kartuším obtížný nebo nemožný. Do nabídky byl zařazen také kompaktní systém pro rychlé vaření vody, který je vybaven speciálně navrženým hrncem s tepelným výměníkem. Tento model umožňuje v mžiku připravit vroucí vodu, což je ideální pro přípravu lyofilizovaného jídla a horkých nápojů během krátkých zastávek na trase.

Další příslušenství Kovea pro milovníky trekkingu a horolezectví.

Značka Kovea nyní vyrábí mnoho dalších turistických produktů. Mezi nimi určitě vyniká turistické nádobí a hrnce vhodné pro použití během expedic a kempování. Moderní materiály a skvělý design úspěšně lákají nové uživatele. V kompletní nabídce tohoto výrobce samozřejmě nemohl chybět takový prvek, jako jsou plynové kartuše. Vysoce výhřevná plynová směs dokonale pohání všechny hořáky Kovea, ať už vaše cesta vede kamkoli. Tento výrobce nabízí také další trekingové doplňky, jako jsou odolné návleky nebo lehké skládací kempingové židle.