top

Klean Kanteen

Klean Kanteen je značka specializující se na výrobu lahví na vodu, termosek a nádob na potraviny. Výrobky vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli a silikonu se vyznačují odolností, jedinečným stylem a vynikajícími funkčními vlastnostmi.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Klean Kanteen pečuje o životní prostředí

Stejně jako většina outdoorových značek byla i Klean Kanteen vytvořena s ohledem na specifické potřeby turistů. Ačkoli je to těžko představitelné, kolem roku 2000 bylo ve Spojených státech obtížné koupit obyčejnou ocelovou láhev na vodu. Všude byly výrobky z různých druhů plastů. To se stalo podnětem k akci. Sourozenci Michelle Kalbererová a Jeff Cresswell se rozhodli jednat. Díky jejich úsilí se v roce 2004 objevily na trhu první ocelové láhve na vodu Klean Kanteen. Tento výrobek se rychle stal úspěšným a získal si oblibu zejména u lidí, kteří hledají výrobky z odolných a kvalitních materiálů. Nápad společnosti si rychle získal své napodobitele a dnes jsou opakovaně použitelné nerezové láhve a nádoby na potraviny oblíbeným řešením pro každodenní použití i pro cesty do zahraničí.

Přes svůj velmi rychlý růst a rozšíření distribuce do mnoha zemí světa zůstala společnost Klean Kanteen dodnes rodinnou firmou, kterou řídí její sourozenci. To značce umožnilo klást mnohem větší důraz na udržitelnost a plně se soustředit na hledání stále lepších řešení, která by pomohla snížit tlak na životní prostředí. Značka je známá podporou ekologických organizací. Působí také ve městě Chico v Kalifornii, kde má sídlo. Rovněž věnuje značné prostředky na vývoj nových technologií. Mimo jiné vyvinula inovativní nátěr pro ocelové boxy, který je vysoce odolný a založený na netoxických sloučeninách.

Výrobky Clean Kanteen znamenají pohodlí

Významnou součástí nabídky americké značky jsou moderní nádoby na jídlo. Výrobce se chlubí tím, že nepoužívá materiály obsahující škodlivé sloučeniny BPA, které se vyskytují v mnoha typech plastů. Základním materiálem je nerezová ocel a na víka se používá silikon. Tato kombinace zaručuje vynikající výkon včetně velmi vysoké odolnosti. Mezi nádoby na jídlo Klean Kanteen patří kompaktní krabičky na druhou snídani a velké modely, do kterých se vejde celý oběd. Dobře přiléhající silikonová víčka zajišťují, že při přepravě neprotékají. Všechny je lze mýt v myčce nádobí. Velmi oblíbené jsou také izolované nádoby na potraviny, které udrží jídlo dlouho teplé

Mezi výrobky Klean Kanteen najdete také ocelové láhve na vodu, hrnky a vysoce kvalitní termosky na horké a studené nápoje. Široká nabídka produktů umožňuje zvolit správný objem a tvar pro každou aplikaci. Odolné láhve jsou ideální pro trekking, kempování a mnoho horských aktivit. Elegantní lakované modely jsou ideální pro každodenní použití v práci a umožňují kdykoli rychlý přístup k čisté vodě. Nezapomnělo se ani na nejmladší uživatele, přičemž je připravena speciální série láhví pro děti. Kromě láhví jsou velmi oblíbené také kovové hrnky na pití, které se skvěle hodí na výlety do přírody nebo grilování s přáteli. Díky jejich vysoké odolnosti mohou úspěšně nahradit desítky plastových kelímků.