top

Kavu

KAVU je americká značka, která vyrábí výjimečné oblečení pro aktivní lidi. Objevte jedinečný styl KAVU mikin, kalhot, čepic a triček a vynikněte jak ve všední den, tak při outdoorových dobrodružstvích!
Filtry (2)
Filtry
 1. Dámské kšiltovky
 2. Běhání
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -8%
  Běžecká čepice Kavu Trailrunner - mushroom troop
  Běžecká čepice Kavu Trailrunner - mushroom troop
  včetně DPH 1449 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1588 Kč (-8%)
  Doporučená cena výrobce 1589 Kč (-8%)

  wish list

 2. -8%
  Kšiltovka Kavu Trailrunner - pyrite
  Kšiltovka Kavu Trailrunner - pyrite
  včetně DPH 1449 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1588 Kč (-8%)
  Doporučená cena výrobce 1589 Kč (-8%)

  wish list

 3. -10%
  Běžecká čepice Kavu Trailrunner - blackout
  Běžecká čepice Kavu Trailrunner - blackout
  včetně DPH 1419 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1299 Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 1589 Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

KAVU - historie

Podobně jako u většiny amerických oděvních značek, i KAVU se může pochlubit dlouhou historií. Její počátky sahají až do roku 1993, kdy její zakladatel Barry Barr začal vyrábět kšiltovky, které sám vymyslel. Jednalo se o již dnes kultovní model Strapcap. Původně je prodával z vlastního auta, ale brzy se rozhodl založit firmu a pronajal sklady ve městě Seattle. Zároveň opustil své druhé zaměstnání, kterým bylo pronajímání lodí pro komerční rybolov. Mohl se tak plně věnovat rozvoji KAVU. A ten pokračoval velmi rychle.

V roce 2001 Barry otevřel první samostatný obchod značky v Ballardu, předměstí Seattlu. Jak se později ukázalo, do tohoto města přesune v budoucnu také hlavní sídlo společnosti. V roce 2015 vznikl druhý obchod KAVU, tentokrát přímo v Seattlu. V roce 2018, k 25. výročí založení značky, zaměstnávala společnost již téměř několik desítek lidí. V současnosti se značka stále rozvíjí a získává popularitu ve mnoha zemích po celém světě, včetně Evropy a Asie.

Pro koho je určeno oblečení značky KAVU?

Název značky KAVU je zkratkou z leteckého výrazu „Clear above visibility unlimited“. To znamená ideální podmínky pro let, tedy bezmračnou oblohu a neomezenou viditelnost. Tento pocit bez překážek a výhledů až na obzor je to, co značka KAVU chce předat zákazníkům prostřednictvím svého oblečení a doplňků. Využijte každý den a jděte za svými vášněmi - dělejte to, co vás baví a co vám vyvolá úsměv. Pohodlné oblečení KAVU s uvolněným stylem vám pomůže dosáhnout štěstí a vydat se vlastní cestou. V současnosti je americká značka nejčastěji vybíraná aktivními lidmi, kteří hledají výjimečné oblečení. Pokud jste individualista, který preferuje pohodlné, funkční a skvěle vypadající oblečení, pak je tato nabídka právě pro vás.

Oblečení a doplňky KAVU najdete v obchodě 8a.cz

Přestože zakladatel značky Barry Barr začínal se prodejem čepic ze svého auta, značka se v průběhu let výrazně vyvinula. V její nabídce nyní najdete široký výběr oblečení a doplňků. Na chladnější část roku skvěle poslouží mikiny a svetry, které účinně ochrání před chladem. Trička KAVU jsou skvělou volbou po celý rok, nejen v létě. V nabídce samozřejmě nesmějí chybět kšiltovky, včetně kultovního modelu Strapcap. Katalog doplňují různé oděvní doplňky, a dokonce i sandály. V našem obchodě nabízíme široký výběr produktů KAVU, které jistě potěší všechny milovníky outdoorových výzev.