top

Jízdní kolo

Cyklistické vybavení pro turisty, silniční cyklisty, MTB nadšence i běžné cyklisty. Nabízíme široký sortiment příslušenství pro jízdní kola špičkových značek. Pouze vysoce kvalitní výrobky!
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 746

na stránce
 1. -24%
  Tričko na kolo Rocday Roost - black/green

  wish list

 2. -18%
  Multitool rowerowy Topeak Alien S
  Multitool rowerowy Topeak Alien S
  1 831 Kč 2 234 Kč

  wish list

 3. -32%
  Feedbag Topeak Freeloader - black

  wish list

 4. -9%
  Počítadlo kol Lezyne Macro Easy Gps

  wish list

 5. -12%
  Cyklistický batoh Evoc FR Enduro Blackline 16 - black

  wish list

 6. -10%
  MTB batoh Evoc Trail Pro 10 - black/carbon grey

  wish list

 7. -10%
  Enduro batoh Evoc Trail Pro 16 - multicolour

  wish list

 8. -10%
  MTB batoh Evoc Trail Pro 16 - curry/denim

  wish list

 9. -10%
  Enduro batoh Evoc Trail Pro 26 - curry/denim

  wish list

 10. -10%
  MTB batoh Evoc Trail Pro 26 - black/carbon grey

  wish list

 11. -12%
  MTB batoh Evoc Ride 16 - curry/loam

  wish list

 12. -12%
  Cyklistický batoh Evoc Stage 6 - multicolour

  wish list

 13. -10%
  Cyklistický batoh Evoc Stage 18 - curry/stone

  wish list

 14. -12%
  Cyklistický batoh Evoc FR Enduro 16 - stone

  wish list

 15. -25%
  Cyklistické rukavice Rocday Element - red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 746

na stránce

Jízda na kole je výbornou formou fyzické aktivity

Milovníci kol se mohou jen radovat z tak vysoké popularity své oblíbené činnosti. Přední výrobci cyklistického vybavení a oblečení pro cyklisty proto každoročně připravují širokou nabídku produktů určených pro všechny milovníky kol. Ať už jezdíte na jakémkoli typu kola, určitě najdete zajímavé cyklistické vybavení a oblečení pro cyklisty. Naše nabídka se zaměřuje především na horské formy cyklistiky. Proto máme širokou nabídku vybavení a příslušenství pro milovníky MTB nebo enduro kol. Nabízíme také širokou škálu vybavení pro široce pojatou cykloturistiku, od klasických výletů s brašnami až po minimalistické výlety na kole. Nezapomínáme ani na lidi, kteří denně dojíždějí do práce na kole, a zajišťujeme potřebné osvětlení a další příslušenství.

Vše pro cyklisty

Každý nadšenec jízdy na kole ví, jak důležité je při jízdě správné vybavení. Oblečení, které nosím, i doplňkové cyklistické vybavení mají významný vliv na pohodlí při cestování, provádění evolucí nebo prostě na pohodlí při každodenním dojíždění do práce. V naší nabídce najdete oblečení připravené nejlepšími outdoorovými značkami speciálně pro cyklistiku. Optimálně zvolené střihy a materiály vám zpříjemní hodiny strávené v sedle. Ať už zdoláváte na kole horské stezky, hladké silnice nebo tisíce kilometrů na dlouhých cestách, správné oblečení vám umožní naplno si užít jízdu za každého počasí. Modely odvádějící vlhkost jsou ideální pro letní vedra. Nepromokavé oblečení vás naopak ochrání před deštěm, když se rozhodnete vyrazit ven navzdory počasí.

Cyklistické vybavení si můžete zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme širokou škálu vybavení pro jízdní kola. Díky pečlivě vybranému příslušenství můžete svá zavazadla snadno přenášet jak během dlouhé cesty, tak při každodenním dojíždění. Poskytujeme také veškeré vybavení potřebné pro cykloturistiku, od spacích pytlů a stanů až po lehké turistické vařiče. V naší nabídce najdete komplexní vybavení pro každého cestovatele-cyklistu, který brázdí nové cesty na kole. Nabízíme také další produkty pro cyklisty, jako jsou vhodná světla a nářadí pro opravu závad na silnici. Díky speciálně vybraným značkám můžeme poskytnout špičkové vybavení pro každého cyklistu.