top

Javel

Javel je firma specializující se na výrobu biocidů zajišťujících hygienu a čistotu. V nabídce značky Javel jsou například účinné tablety pro dezinfekci vody, které jsou oblíbené mezi cestovateli, průzkumníky a turisty, kteří potřebují spolehlivý způsob ošetřování vody.
Filtry (2)
Filtry
  1. Trekingové doplňky
  2. Kempování
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Javel - nejvyšší kvalita

Značka Javel je na trhu přítomna od začátku devadesátých let. Během této doby nezklamala své zákazníky. Její výrobky jsou využívány veřejnými službami, vojenskými organizacemi, zdravotnickými zařízeními a mnoha dalšími institucemi. Část nabídky značky Javel tvoří produkty pro dezinfekci povrchů a zařízení. Druhá část jsou výrobky pro ošetřování vody. Pohodlné tablety pro dezinfekci pitné vody od Javelu se skvěle hodí při turistických výletech, vědeckých expedicích do vzdálených koutů světa a také během přírodních katastrof, kdy nedostatek pitné vody je zvláště obtěžující. Bez ohledu na to, zda je potřeba jejich hromadné ošetření nebo individuální dezinfekce vody pro vlastní potřebu, přípravky značky Javel zajišťují nejvyšší účinnost.

Tablety pro dezinfekci pitné vody Javel můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

V naší nabídce poskytujeme základní výrobky značky Javel pro ošetřování vody. Skvěle se osvědčí během výletů do tropů, námořních expedicí a ve místech s nedostupností. S úspěchem mohou být využity při živelních pohromách a ve všech nouzových situacích. Malé balení tablet na ošetření vody od Javelu umožní ošetřit desítky litrů vody k pití a chrání nás před nepříjemnými nemocemi.