top

Hybridní bundy Salewa

Hybridní bundy Salewa® poskytují vysokou prodyšnost tam, kde se nejvíce potíte, a skvělou izolaci tam, kde ji potřebujete. Jedná se o inovativní způsob výroby outdoorového oblečení.
Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
Vymazat

Hybridní bundy Salewa pro příznivce a příznivkyně všech outdoorových aktivit

Hledáte vrstvu horského oblečení, která poskytuje vynikající izolaci a zároveň vysokou prodyšnost? Pohybujete se v horách rychle a spoléháte se výhradně na nekompromisní řešení? Pak jsou pro vás ideální volbou hybridní bundy značky Salewa. Kombinují nejvyšší kvalitu zpracování s mimořádně promyšleným designem. Salewa se také zaměřuje na maximální produkci a šetrnost k životnímu prostředí. Proto jsou oděvy vyrobeny výhradně z certifikovaného prachového peří a vodoodpudivá impregnace je provedena bez použití sloučenin PFC. Díky tomuto bundy Salewa mohou nést certifikáty bluesign® a Responsible Down Standard.

Moderní design je klíčem k maximálnímu tepelnému komfortu

Hybridní bundy Salewa jsou modely vyrobené z moderních a osvědčených materiálů. Mohou to být syntetické materiály i vlna, které jsou dobře známé outdoorovým nadšencům. Bundy tohoto typu konstrukce jsou navrženy tak, aby nás chránily před ztrátou příjemné tělesné teploty během intenzivní činnosti. Izolace - v tomto případě přírodní prachové peří - je rozdělena do zón, nejčastěji na těle a v oblasti zad. Díky tomu dokonale chrání naše tělo před chladem. Díky dalším prvkům konstrukce jsou zase hybridní bundy Salewa dokonale prodyšné. Díky tomu je pro nás snazší udržet správnou tělesnou teplotu během intenzivní námahy. Bundy proto můžeme nosit jak při trekingu, tak při bruslení, a dokonce i při běhu v extrémně nízkých teplotách. Za zmínku stojí zejména skutečnost, že prachové peří používané k výplni bund pochází z certifikovaných chovů a je získáváno humánním způsobem.

Hybridní bunda Salewa pro náročné lyžaře k dispozici v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku produktů Salewa Tento renomovaný výrobce si nebere servítky a své výrobky vyrábí výhradně z nekompromisních materiálů. Proto jsou hybridní bundy Salewa ideálním partnerem pro jakoukoli outdoorovou aktivitu. Poskytují nám vysokou úroveň ochrany proti chladu a zároveň zachovávají optimální úroveň prodyšnosti. Kolekce zahrnuje dámské i pánské bundy Salewa se zónovým zateplením. Každý si najde model, který dokonale vyhovuje jeho individuálním preferencím.