top

Huma

Společnost Huma se specializuje na výrobu přírodních energetických gelů pro sportovce. Nejoblíbenější jsou mezi běžci závodícími na ultra vzdálenostech. Produkty Huma jsou vyrobeny z přírodních složek a dobře fungují při všech vytrvalostních sportech.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Huma - jedinečná strava pro běžce a další sportovce

Všichni zkušení sportovci dobře vědí, že při dlouhodobé námaze je jedním z nejdůležitějších prvků odpovídající výživa. Doplnění ztracené energie je důležité zejména při ultra běhu, ale i při jakémkoli jiném vytrvalostním sportu, kdy námaha trvá několik, desítky nebo dokonce několik desítek hodin. Huma je značka nabízející potraviny speciálně přizpůsobené těmto podmínkám. Přírodní energetické gely splňují několik podmínek, které jsou nezbytné pro dobrý výkon během dlouhých závodů a tréninků. Za prvé poskytují velké množství energie v malém objemu, takže i malý balíček energetického gelu poskytne dostatek energie. Za druhé, jíst je při běhu je velmi snadné. Sáčky jsou připraveny k rychlému otevření na cestách a samotný gel má správnou konzistenci. Za třetí, složení gelů Huma je připraveno tak, aby nezpůsobovalo žaludeční potíže. Snadno stravitelné, speciálně vyvinuté složení se rychle vstřebává a je mimořádně jemné.

Historie značky

Značka Huma byla založena v roce 2012. Založili ji dva mladí absolventi - Ian a Kevin. Samotný nápad vytvořit přírodní energetické gely vznikl v roce 2009 během války v Iráku. Tam si mladý poručík Ian ve volném čase přečetl knihu "Born to run". Popisuje kmen indiánů Tarahumara žijících v jedné oblasti v Mexiku. Její členové byli známí tím, že běháním překonávali velmi dlouhé vzdálenosti. Během této intenzivní námahy tvořila chia semínka základ jejich stravy. V tom záhadném jídle muselo něco být. Když to fungovalo v horkém Mexiku, mělo by to fungovat i v Iráku. Ian se rozhodl dát chia semínkům šanci. Ukázalo se, že jsou skvělým zdrojem energie při intenzivním cvičení. Tyto zkušenosti pomalu vedly ke vzniku značky Huma, pojmenované podle tajemného indiánského kmene.

Čím se výrobky Huma vyznačují?

Energetické gely značky Huma poskytují dostatek glykogenu. Jedná se o přirozený zdroj energie, který se při cvičení ve svalech velmi rychle spotřebovává. Během dlouhodobé fyzické aktivity je třeba neustále doplňovat hladinu glykogenu, aby se udržel maximální výkon. Huma gely na bázi chia semínek jsou vynikajícím zdrojem glykogenu, který se v těle rychle vstřebává. Důležité je, že se ze semen uvolňuje postupně, což pomáhá zabránit efektu rychlého nárůstu energie, ale jejího rychlého poklesu bezprostředně poté. Po konzumaci gelu Huma se energie uvolňuje delší dobu. To je optimální při dlouhodobé fyzické námaze. Všechny příchutě jsou založeny na 100% přírodních a zdravých surovinách. Objevuje se v nich sůl, kyselina citronová, třtinový cukr, ovoce a samozřejmě voda. Za léta působení na trhu byly poměry všech složek vyladěny téměř k dokonalosti. Důležité je, že složení je zvoleno tak, aby gely byly snadno stravitelné, což je důležité zejména při intenzivním cvičení.

Přírodní energetické gely Huma - obchod 8a.cz nabízí široký výběr příchutí

V našem obchodě nabízíme široký výběr energetických gelů americké značky. Rozmanité příchutě umožní každému vybrat si optimální sadu bez ohledu na to, na jak dlouhou vzdálenost se chystá. Gely Huma jsou nejoblíbenější mezi příznivci ultra běhu, ale úspěch mají i v dalších disciplínách, jako je triatlon, cyklistika, horolezectví nebo dokonce jako nouzové jídlo během náročného pracovního dne. Díky přírodním složkám po nich můžeme bez obav sáhnout, kdykoli pocítíme pokles energie. Výrobky Huma patří mezi nejoblíbenější energetické gely, o čemž se přesvědčily již tisíce sportovců po celém světě!