top
Varšava - Burakowska Varšava - Batorego HliviceKatovice

8A.PL - Horský obchod
Varšava - Burakowska

Adresa

Biurowiec Forest (przy CH Arkadia)

Burakowska 14

01-066 Warszawa, Polsko

Provozní doba

pondělí11:00–20:00

úterý11:00–20:00

středa11:00–20:00

čtvrtek11:00–20:00

pátek11:00–20:00

sobota9:00–18:00

nedělezavřeno

Výjimečná provozní doba

Nový horský obchod
Varšava - Burakowska

Horský obchod Varšava

Horský obchod
Varšava

Horský obchod 8a.pl ve Varšavě!
Jste nadšencem hor a outdooru? Trávíte volný čas aktivně na cestách a expedicích do nejvzdálenějších koutů světa? Milujete sportovní a horské výzvy? Náš horský obchod ve Varšavě vznikl s myšlenkou na vás. Nabízíme v něm široký výběr výrobků outdoorových top značek. Najdete mezi nimi nejnovější technologie připravené s myšlenkou na profesionály a také ověřená řešení, která se dokonale osvědčují v turistice. Nejnovější oblečení a obuv do hor, specializované horolezecké vybavení a také klasické kempingové vybavení – to všechno najdete na jednom místě!

Specializovaný horolezecký obchod

V naší nabídce zajišťujeme široký výběr vybavení pro ty, kdo přijímají horské výzvy v každém ročním období. Všem, kdo dobývají nejvyšší vrcholy, nabízíme velmi kvalitní vybavení pro horolezectví a vysokohorskou turistiku. Najdete zde horolezecké přilby, mačky, cepíny, postroje a také horolezecká lana. V obchodě 8a.pl ve Varšavě na ulici Burakowska na vás čekají také specializované vysokohorské oblečení a obuv. Díky tomu se na jednom místě připravíte nejen na cestu do Tater nebo Alp, ale také na himálajskou expedici.

Horský obchod Varšava

Obchod pro horolezce

Pokud jste nadšenci lezení ve skalách, volného lezení nebo boulderingu, určitě si zamilujete také náš horský obchod ve Varšavě. Pečujeme v něm o to, aby byl výběr vybavení, pokud možno, vždy co největší. Najdete zde vždy sadu expresek, lezecké postroje, pytlík na magnézium, sadu friendů nebo lezečky. Zajišťujeme také široký výběr lezeckého oblečení, které poskytuje volnost pohybů jak během letních cest do skal, tak během tréninků na stěně v zimním období.

Lezecký obchod Varšava

Obchod pro nadšence horských treků

V našem obchodě se staráme také o všechny nadšence horských výšlapů. U nás najdete trekingovou obuv na horské túry a také lehkou turistickou obuv na snadnější stezky. Široká nabídka turistických oděvů umožní připravit se jak na letní žár, tak na déšť, sníh a větrné počasí. Nabídku doplňuje turistické vybavení a trekingové batohy, které vám umožní pohodlné cestování s celou výstrojí.

Trekingový obchod Varšava

Obchod pro horské běžce

Pokud zbožňujete horský běh, určitě se zhlédnete v našem obchodě. Najdete v něm totiž trailové boty nejlepších značek. Obuv pro běhání po skalách, kamenech, trávě nebo v písku vám zajistí přilnavost na každém povrchu. Lehké oblečení pro běžce bude zárukou pohodlí na trénincích i v soutěžích. Nezapomínáme také na vyznavače horských ultra běhů. U nás si vyberete perfektní běžeckou vestu a doplníte si své vybavení o softflasky, energetické gely nebo běžecké hole.

Obchod pro horské běžce Varšava

Horský obchod pro všechny nadšence outdooru

Naše nabídka je určena nejen horským fanatikům, ale také nadšencům široce chápaného outdooru. Chystáte se na krátkou víkendovou cestu z města nebo se připravujete na dovolenou strávenou v kempu? V našem obchodě 8a.pl ve Varšavě si rychle doplníte výstroj na svoji výpravu nezbytnými doplňky. Trekingové a rodinné stany, spacáky, turistické vařiče, láhve na vodu, nebo termosky, to je jen malá ukázka naší nabídky, které způsobí, že vaše cesta bude úspěšná!

Horský a outdoorový obchod ve Varšavě