top

GORE-TEX Products

Produkty GORE-TEX® jsou membránové technologie, které se vyznačují velmi vysokou úrovní nepromokavosti a prodyšnosti. Při použití v oděvu plně chrání před větrem a deštěm pro maximální pohodlí při venkovních aktivitách.
Zobrazení Mřížka Seznam

43 výrobky

na stránce
 1. -38%
  Outdoorové boty dámské ZeroC Storo GTX LD - olive

  wish list

 2. -35%
  Turistické boty dámské Zamerlan Kjon GTX - yellow

  wish list

 3. -31%
  Izolovaná bunda Arcteryx Ralle Parka - sedona

  wish list

 4. -31%
  Lyžařská bunda Arcteryx Sabre Anorak - phenom/bordeaux

  wish list

 5. -40%
  Skialpove kalhoty Arcteryx Sabre Bib - daze

  wish list

 6. -31%
  Izolovaná bunda Arcteryx Ralle Insulated Jacket - forage

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

43 výrobky

na stránce
Vymazat

Originální technologie výrobků GORE-TEX®

GORE-TEX® v každé verzi (a že jich je hned několik!) zaručuje plnou ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami a dokonale zabraňuje vniknutí vody nebo sněhu zvenčí. Zabraňuje také rychlému ochlazení těla, a to i při silném větru. Záruka sucha GORE-TEX: GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ se vztahuje nejen na vlhkost přicházející zvenčí, ale také na vlhkost vytvářenou vaším tělem. Struktura membrány umožňuje únik vodních par (odpařeného potu) ven, takže se budete cítit pohodlně bez ohledu na podmínky. Oděvy GORE-TEX® Products jsou nejuniverzálnějšími výrobky ve dvouvrstvých a třívrstvých variantách, bez speciálních funkcí (které mohou při některých sportech pomoci, ale při jiných mohou být nepříjemné). Oblečení s touto technologií se dobře osvědčuje při všech středně náročných pohybových aktivitách. Je první volbou horských turistů (pěší turistika, trekking), lyžařů i pro každodenní použití, kdy plně chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Najdete ji v bundách a kalhotách - jak na léto, tak na zimu.

Výhody

Zaručená nepromokavost: Oděvy GORE-TEX® Products jsou přísně testovány z hlediska materiálů a střihu, aby byla zajištěna maximální nepromokavost konečného výrobku. I ty designově nejskeptičtější výrobky procházejí náročnými testy simulujícími nejintenzivnější srážky přerušované vertikálními a horizontálními poryvy větru.

Spolehlivost: vysoká odolnost a dlouhá životnost membrán GORE-TEX® znamená, že vaše oblečení bude dobře fungovat i na dalších výletech. Kalhoty a bundy s membránou GORE-TEX® od společnosti GORE-TEX® Products se snadno udržují a ošetřují, není nutné je téměř vůbec čistit. Můžete je prát v běžné pračce bez obav, že by základní cyklus jakkoli poškodil tenký laminát.

Dokonale přizpůsobené: široká nabídka modelů vám umožní vybrat si sako nebo kalhoty podle vašich potřeb. Na výběr jsou modely s větracími otvory, sněhovým pásem, odnímatelnou kapucí nebo možností připevnění vložky. Tyto výrobky jsou výrazně měkké, lehké a nešustí jako nejtužší lamináty známé z pancéřových modelů oblíbených v minulosti, lemované silnými výztuhami.

Membrána GORE-TEX®

Oblečení z produktů GORE-TEX® se obvykle dodává ve dvou hlavních variantách. Dvouvrstvá verze 2L se skládá z laminátu vnější tkaniny a membrány a samostatné podšívky, která má obvykle podobu lehké síťoviny nebo kluzké tkaniny a chrání membránu před poškozením. Třívrstvá verze 3L je jednovrstvý laminát, kde jsou všechny tři vrstvy spojeny dohromady. Hlavními výhodami jeho použití jsou nižší hmotnost, menší objem, větší odolnost a větší volnost pohybu. Kromě toho řada produktů GORE-TEX® zahrnuje i další řešení podšívky - hladký PACLITE® pro minimální objem při balení a síťovanou (laminovanou na verzi 3L) technologii GORE® C-KNIT™ Backer pro mimořádnou měkkost, vysokou odolnost a vyšší pohodlí.

Ve všech oděvech s označením GORE-TEX® Products se bez ohledu na konstrukci používá stejná membrána, extrémně tenká vrstva expandovaného polytetrafluorethylenu (ePTFE). Má více než 9 miliard pórů na čtvereční palec. Tyto póry - asi 20 000krát menší než kapka vody, ale 700krát větší než molekula vodní páry - znemožňují průnik deště membránou GORE-TEX®, ale molekuly vodní páry (potu) mohou snadno projít.