top

GORE-TEX Gloves + Gore Warm Technology

Rukavice GORE-TEX® + technologie Gore warm jsou nejteplejší horské rukavice s membránou, které poskytují teplo, plnou ochranu před nepříznivým počasím a prodyšnost.
7
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce

Nejteplejší verze GTX®

Rukavice GORE-TEX® s membránou GORE-TEX® v technologii Gore warm jsou určeny pro použití v nejnižších teplotách. Jsou ideální do chladných zimních podmínek, zejména při aktivitách nižší intenzity. Zvýšené izolační vlastnosti jsou zaručeny použitím vhodných materiálů - jak pro vnější plášť, tak pro samotnou izolaci, která je ukryta uvnitř rukavic. Díky kombinaci výjimečného tepelného komfortu se standardními vlastnostmi membrány GORE-TEX® - vysokou nepromokavostí, prodyšností a plnou ochranou proti větru - můžete mít ruce v příjemném teple i v těch nejnepříznivějších zimních podmínkách. Rukavice GORE-TEX® + technologie Gore warm jsou jinými slovy rukavice z rodiny Rukavice GORE-TEX® s přidanou izolací. Stvořeno pro milovníky zimních sportů, lyžování a freeridu v lednových a únorových mrazech, kteří zdolávají nejvyšší vrcholy.

Výhody technologie Gore warm

Maximální izolace. Různé materiály použité v rukavicích byly vybrány tak, aby zajistily co nejlepší izolační vlastnosti.

Ochrana proti sněhu a větru. Vynikající membrána GORE-TEX® chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Poskytuje nepřekonatelnou bariéru proti sněhu, vodě a studenému větru.

Vysoký komfort. Rukavice poskytují pohodlné používání v zimních podmínkách, při extrémně nízkých teplotách. Dokonale ochrání vaše ruce před rychlým zmrznutím a umožní vám provozovat zimní sporty v krutých mrazech.

Jak jsou konstruovány rukavice s technologií GORE-TEX® Gloves + Gore Warm?

Slib nadprůměrné izolace je povinností! V tomto případě to znamená zaměřit se při navrhování rukavic na výběr takových materiálů, aby výsledný výrobek poskytoval maximální izolaci. Speciálně zvolená izolace účinně udržuje teplo na ruce a zároveň umožňuje únik vlhkosti během cvičení, takže rukavice zaručují optimální podmínky i při nízkých teplotách. Vnější materiál musí být dostatečně pevný, aby rukavice účinně chránil v zimních podmínkách. Na druhou stranu by podšívka měla být co nejpříjemnější na dotek, aby bylo zajištěno maximální pohodlí.

Rukavice GORE-TEX® + technologie Gore warm úzce spolupracují a poskytují komplexní ochranu rukou před nepříznivým počasím. Membrána GORE-TEX® je umístěna těsně pod vnější tkaninou, takže účinně chrání izolaci a vnitřek rukavic před promočením a zároveň je dobře chráněna před náhodným poškozením. To zajišťuje vynikající podmínky pro zimní sporty.

Podívejte se na další řady oblečení GORE-TEX®

GORE-TEX® Pro GORE-TEX® Paclite GORE-TEX® Products

Membrána GORE-TEX® Pro se používá ve specializovaném oblečení vytvořeném pro profesionály. Je navržen tak, aby vydržel nejnáročnější podmínky používání a nejnáročnější počasí, které se v horách vyskytuje.

PACLITE® je jedinečná technologie používaná ve vybraných výrobcích GORE-TEX®, která výrazně snižuje jejich hmotnost a velikost balení.

Membránové zateplené bundy a kalhoty GORE-TEX® poskytují spolehlivou ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami a nehrozí, že by do nich zvenčí vnikl déšť nebo sníh.