top

GORE-TEX Gloves + Gore Grip Technology

Rukavice GORE-TEX® + technologie Gore grip je speciální konstrukce, která zajišťuje pevný úchop i v poměrně silných zateplených rukavicích. Speciální konstrukce zabraňuje posunu jednotlivých vrstev rukavice.
2
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce
  1. -30%
    Rukavice Rab Fulcrum GTX Glove - black

    wish list

  2. -18%
    Rukavice Rab Fulcrum GTX Glove - firecracker

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce

Voděodolné rukavice s výjimečným úchopem

Inovativní technologie navržená pro všechny zimní aktivity, při kterých je důležitý bezpečný a přesný úchop. Rukavice GORE-TEX® + technologie Gore grip poskytují přesnost, kterou potřebujete při manipulaci s turistickým a horským vybavením v chladných podmínkách. Konstrukce zahrnuje vrstvy, jako je vnější tkanina, membrána, izolace a podšívka. Charakteristickým prvkem této technologie jsou však speciální pásky umístěné mezi membránou a vnějším materiálem. Ty se vyznačují extrémně vysokou přilnavostí, která omezuje vzájemný pohyb vrstev, což zaručuje pevnou přilnavost. Všechny výhody membrány zůstávají zachovány - extrémně vysoká úroveň ochrany proti sněhu, větru a teplotě. Rukavice GORE-TEX® + Gore grip technology se nejčastěji používají u horolezeckých, lyžařských a parašutistických rukavic, protože při těchto aktivitách je často klíčem k úspěchu maximální spolehlivost úchopu.

Výhody rukavic GORE-TEX® + technologie Gore grip

Maximální přesnost a spolehlivost úchopu

Konstrukce s použitím speciálních pásek s vysokou přilnavostí, které minimalizují pohyb jednotlivých vrstev mezi sebou, zaručuje vysokou přesnost při manipulaci se zimní výbavou.

Plná ochrana

Membrána GORE-TEX® dokonale chrání vnitřní stranu rukavic před pronikáním sněhu a větrem. Dokonalá ochrana proti nepříznivým povětrnostním podmínkám za všech okolností.

Maximální pohodlí

Stejně jako u všech rukavic s membránou GORE-TEX® je i zde zaručena vysoká úroveň pohodlí vašich rukou. Vysoká prodyšnost celé konstrukce pomáhá udržovat uvnitř rukavic velmi příznivé klima.

Materiály

Rukavice s membránou GORE-TEX® jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů, které musí splňovat přísné podmínky. Celá konstrukce navíc prochází přísným testováním, aby se zajistilo, že v továrně nedojde k žádným nedopatřením. Tento důraz na detail a neustálá kontrola kvality zajišťují dokonalou kvalitu našich výrobků.

Konstrukce

Rukavice mají stejné vrstvy jako ostatní modely s membránou GORE-TEX® - vnější tkaninu, membránu, izolaci a podšívku. Jedinečnost rukavic GORE-TEX® + technologie Gore grip se však skrývá uvnitř rukavice. Membrána je vybavena speciálními lepicími pásky. Jsou navrženy tak, aby výrazně omezily pohyb jednotlivých vrstev pod tlakem. Díky tomu je mnohem snazší ovládat zipy, brýle a helmu a držet sekeru nebo lyžařské hůlky.

Podívejte se na další technologie GORE-TEX®

GORE-TEX® Pro Rukavice GORE-TEX® + Gore active technology Rukavice GORE-TEX® + Gore warm technology

Membrána GORE-TEX® Pro se používá ve specializovaném oblečení vytvořeném pro profesionály. Je navržen tak, aby vydržel nejnáročnější podmínky používání a nejnáročnější počasí, se kterým se v horách setkáte.

Rukavice GORE-TEX® + technologie gore warm, používaná ve vysoce kvalitních zimních rukavicích, poskytuje rukám nadprůměrný tepelný komfort. Vynikající volba do chladného počasí.

Rukavice GORE-TEX® + technologie gore warm, používaná ve vysoce kvalitních zimních rukavicích, poskytuje rukám nadprůměrný tepelný komfort. Vynikající volba do chladného počasí.