top

Goal Zero

Značka Goal Zero je jedním z předních výrobců přenosných solárních panelů, powerbank, baterií, nabíječek a svítilen. Výrobky Goal Zero jsou nepostradatelné při dlouhých expedicích i kratších horských výletech.
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
 1. -5%
  Power banka Goal Zero Sherpa 100 PD V2

  wish list

 2. -5%
  Power bank Goal Zero Sherpa 100 AC V2

  wish list

 3. -11%
  Panel solární Goal Zero Nomad 50
  Panel solární Goal Zero Nomad 50
  7 475 Kč 8 399 Kč

  wish list

 4. -9%
  Solární sada Goal Zero Nomad 5 z Guide 12 Plus

  wish list

 5. -15%
  Powerbanka Goal Zero Venture Jump
  Powerbanka Goal Zero Venture Jump
  2 989 Kč 3 517 Kč

  wish list

 6. -5%
  Powerbank Goal Zero Flip 12 - blue

  wish list

 7. -14%
  Powerbanka Goal Zero Venture 35
  Powerbanka Goal Zero Venture 35
  2 031 Kč 2 362 Kč

  wish list

 8. -14%
  Powerbanka Goal Zero Venture 75
  Powerbanka Goal Zero Venture 75
  3 611 Kč 4 199 Kč

  wish list

 9. -7%
  Powerbanka Goal Zero Flip 36 - blue

  wish list

 10. -8%
  Lampa Goal Zero Lighthouse 600
  Lampa Goal Zero Lighthouse 600
  2 317 Kč 2 519 Kč

  wish list

 11. -14%
  Lampa Goal Zero Torch 500
  Lampa Goal Zero Torch 500
  1 579 Kč 1 837 Kč

  wish list

 12. -9%
  Powerbanka Goal Zero Flip 24 - black

  wish list

 13. -11%
  Přenosná energetická stanice Goal Zero Yeti 200X

  wish list

 14. -18%
  Solární panel Goal Zero Nomad 20
  Solární panel Goal Zero Nomad 20
  4 734 Kč 5 774 Kč

  wish list

 15. -18%
  Solární panel Goal Zero Nomad 10
  Solární panel Goal Zero Nomad 10
  2 797 Kč 3 412 Kč

  wish list

 16. -9%
  Lampa Goal Zero Lighthouse Micro Charge

  wish list

 17. -10%
  Powerbanka Goal Zero Sherpa 100 PD
  Powerbanka Goal Zero Sherpa 100 PD
  6 141 Kč 6 824 Kč

  wish list

 18. -18%
  Power bank Goal Zero Sherpa 100 AC
  Power bank Goal Zero Sherpa 100 AC
  8 609 Kč 10 499 Kč

  wish list

 19. -18%
  Turistická lampa Goal Zero Lighthouse Core

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Goal Zero znamená přístup k elektřině ve všech koutech světa

Dnes je elektronika ve všech oblastech našeho života. Ať už jsme v práci, nebo máme jen volný čas, jsme neustále závislí na mnoha napájených zařízeních. Počítače, fotoaparáty, GPS navigace nebo dokonce čelové svítilny s dobíjecím akumulátorem - to vše potřebuje energii. Jak ale zajistit napájení během outdoorových výprav a zdolávání nových sportovních výzev daleko od civilizace? Společnost Goal Zero přišla s jednoduchým řešením a dala si za úkol zajistit přístup k elektřině bez ohledu na to, kde se nacházíte. Kompaktní solární panely a objemné powerbanky vám umožní napájet všechny vaše elektronické přístroje během prázdninových cest, vysokohorských expedic nebo několikatýdenních treků.

Začátky Goal Zero sahají až do roku 2007, kdy byl zakladatel značky Robert Workman v Demokratické republice Kongo. Účastnil se humanitární charitativní akce TIFIE Humanitarian, jejímž cílem bylo vytvořit nová pracovní místa a podniky a pomoci místním obyvatelům stát se finančně nezávislými. Jedním z velkých problémů, na které narazil, byla nedostatečná dostupnost spolehlivého zdroje elektřiny a světla, což se ve vysoce průmyslových zemích zdá být samozřejmostí. Rozhodl se tento problém efektivně vyřešit. Tak vznikl v roce 2008 první produkt značky GoBe. Brzy se Robert Workman přesvědčil, že spolehlivý zdroj světla a elektřiny potřebují i Američané. V roce 2009 tak Goal Zero vzniká nejen jako značka, ale i jako fyzická společnost, která se brzy stane jedním z předních hráčů na trhu outdoorových solárních a bateriových řešení.

Solární panely Goal Zero – s nimi se dostanete až na konec světa

Významnou součástí nabídky tohoto výrobce jsou solární panely. Jsou hlavním zdrojem energie při dlouhých trekingových výpravách, horských expedicích i v odlehlých oblastech světa. Vyráběné modely se výrazně liší velikostí a schopnostmi. Od kompaktních, které jsou ideální na cesty s batohem, až po větší, které se skládají z několika segmentů. Jsou schopny zajistit napájení náročnějších elektronických zařízení. Solární panely Goal Zero nabízejí vysoce kvalitní zpracování a skvělý výkon, který oceňují cestovatelé po celém světě. Používají je účastníci vysokohorských expedic, vědeckých výprav nebo průzkumných výprav do neprobádaných částí světa. Díky nim lze elektronická zařízení používat i daleko od jakékoli civilizace.

Powerbanky a akumulátory

Na kratší cesty a výlety, ale i na každodenní používání se hodí power banky různých kapacit a provedení. Od těch nejmenších, které nabijou váš smartphone při každodenních povinnostech, až po ty větší, které vám umožní doplnit baterii ve sportovní kameře nebo GPS navigaci během několikadenního výletu v horách. Největší powerbanky jsou univerzální zařízení, která napájejí notebook a slouží také jako nouzový startér do auta. Všechny powerbanky Goal Zero se vyznačují vynikajícími technickými parametry a osobitým designem. Díky intuitivnímu ovládání jsou oblíbenou volbou pro méně i více zkušené uživatele.

Nabídku skvěle doplňují nabíječky a akumulátory Ni-MH, které lze použít v různých turistických zařízeních. Dobíjecí baterie AAA budou dokonale fungovat v mnoha modelech čelovek a svítilen a umožní vám snadno rozsvítit tmu. Panele słoneczne, power banki Goal Zero, akumulatorki – wszystkie te produkty stanowią kompleksowe rozwiązanie, które zagwarantuje, że w Twoim sprzęcie elektronicznym nigdy nie zabraknie energii.

Lampy a svítilny Goal Zero

Velkou část sortimentu tvoří turistické lampy a svítilny. Ve své konstrukci často obsahují vestavěné mini powerbanky. Tyto modely dokonale osvětlí skládací stůl na kempu, okolí tábora během horských výprav nebo vnitřek stanu. Praktický design s funkčně vyřešeným způsobem zavěšení svítidel zaručuje intuitivní používání. Lampy a svítilny Goal Zero rozzáří tmu v každém koutě světa a umožní vám maximálně využít čas i po setmění. Moderní modely LED poskytují velmi vysokou svítivost a dlouhou dobu provozu, což je předurčuje pro všechny druhy outdoorových aktivit.

Produkty Goal Zero si můžete zakoupit online na 8a.cz

Kromě navrhování a výroby špičkových solárních panelů a akumulátorů značka organizuje a aktivně pracuje na projektech zaměřených na zlepšení životních podmínek lidí v chudších oblastech světa. Aktivně podporuje iniciativy zaměřené na snižování chudoby. Výrobky Goal Zero jsou také často zasílány jako pomoc lidem postiženým přírodními katastrofami a poskytují elektřinu a osvětlení v extrémních podmínkách.