top

Funkční spodní prádlo Rab

Modely termoprádla Rab ® jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který vám poskytne tepelný komfort, ať už ho používáte v horách, při běhu, lyžování nebo v běžném životě.
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
Vymazat

Termoprádlo Rab - záruka vysoké kvality

Hledáte termoprádlo, které se osvědčí při outdoorových výzvách? Univerzální model, který udrží vaši pokožku v suchu a optimální tělesnou teplotu? Pokud ano, měli byste sáhnout po produktech z portfolia Rab Britský výrobce klade důraz na nejvyšší kvalitu zpracování svých návrhů. termoprádlo Rab je proto zárukou vynikající podpory při jakékoli aktivitě. Vysoce kvalitní syntetické tkaniny mají řadu vlastností žádaných aktivními lidmi. Díky tomu se termoaktivní oblečení osvědčí při trekingu, skialpinismu nebo horolezectví. Je třeba zdůraznit, že značka Rab se zaměřuje také na řešení šetrná k životnímu prostředí. Výběrem správných materiálů a optimalizací výrobního procesu je společnost jednou z prvních v outdoorovém průmyslu, která získala označení uhlíkově neutrální. Výběr termoprádla Rab je proto nejen praktickým, ale také ekologickým rozhodnutím. Pokud tedy hledáte spodní prádlo pro všechny horské scénáře, sáhněte po některém z modelů britského výrobce, bude to trefa do černého!

Moderní syntetické tkaniny - klíč k maximálnímu pohodlí

Termoaktivní prádlo Rab je vyrobeno z moderních syntetických tkanin. Proč? Protože tento typ materiálu má řadu vlastností, které jsou pro turisty žádoucí. Především perfektně dýchají a rychle schnou. Taková kombinace nás chrání před přehřátím ve chvílích intenzivní aktivity. Rychleschnoucí vlastnosti syntetických materiálů znamenají, že pot, který se během námahy vytvoří na pokožce, se rychle vstřebá a odpaří. Díky speciální úpravě tkanin dobře izolují od chladu. Výsledkem je optimální tělesná teplota a příjemně suchá pokožka! Kolekce zahrnuje dámské i Pánské termoprádlo Rab v nabídce našeho obchodu tak každý najde potřebné prvky první venkovní vrstvy. Vyplatí se dobře prozkoumat trh a vybrat si ideální řešení. Základní vrstva je nejdůležitějším prvkem horského oblečení, umožňuje účinnou termoregulaci a udržení optimálních podmínek vedle pokožky. Společně s ostatními vrstvami vám termoprádlo umožní soustředit se na outdoorové aktivity, aniž byste museli slevit ze svého pohodlí!