top

Funkční mikiny Salomon

Termo mikiny Salomon® kombinují sportovní funkčnost s nejlepšími materiály. Mikiny jsou rychleschnoucí, prodyšné a pohodlné pro nošení za všech podmínek.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Termální mikiny Salomon - vysoká kvalita a pohodlí

Francouzská značka Salomon je výrobcem mimořádně kvalitního outdoorového oblečení. Termální prádlo Salomon je ideální volbou pro všechny náročné turisty a lyžaře. Termoprádlo Salomon je ideální volbou pro turisty a lyžaře, kteří chtějí být v horách v pohodlí bez ohledu na teplotu. Mikiny Thermoactive značky Salomon využívají mnoho patentovaných řešení, která zvyšují vaše pohodlí. Patří mezi ně bezešvá konstrukce, která eliminuje riziko odření nebo podráždění pokožky, a speciální přídavky elastických materiálů, které zajišťují dokonalé padnutí a plný rozsah pohybu. Výběrem jednoho z modelů si vybíráte výrobek vynikající kvality, který zajistí optimální tělesnou teplotu a maximální pohodlí při všech horských aktivitách.

Moderní syntetická konstrukce

Termální mikiny Salomon jsou vyrobeny z vysoce kvalitních syntetických materiálů. Právě díky svým vlastnostem poskytují vlastnosti žádané turisty a lyžaři. Především jsou rychleschnoucí. Umožňují, aby se přebytečná vlhkost z pokožky volně odpařovala do další vrstvy technického oblečení. Když se tkanina dostane do kontaktu s potem, účinně ho absorbuje a extrémně rychle schne. Další důležitou vlastností je termoregulace. To chrání před přehřátím i podchlazením během činnosti. Termální mikiny Salomon mají také speciální antibakteriální úpravu, která pomáhá látce zůstat déle svěží. Díky všem výše uvedeným vlastnostem jsou mikiny v kombinaci s termální legíny Salomon zajišťují maximální tepelný komfort!

Termální mikiny Salomon v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz V našem internetovém obchodě najdete mnoho modelů mikin této renomované francouzské značky. Správně zvolený model vám umožní úspěšně udržovat tepelný komfort za všech podmínek. Díky všestrannosti výrobku vám mikina poslouží denně při turistice i lyžování. Díky nejvyšší kvalitě zpracování se stane základem vašeho turistického šatníku na dlouhou dobu. Nabídka zahrnuje pánské i dámské termální mikiny Salomon. Každý si tak může vybrat to, co mu nejlépe vyhovuje.