top

Funkční mikiny Salewa

Termo mikiny Salewa ® zaručují pohodlí při používání. Italská značka používá ve svých pánských a dámských modelech ty nejlepší materiály, technické střihy a poutavý design.
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
  1. -39%
    Funkční mikina Salewa BOE AM Half Zip - black out

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
Vymazat

Termální mikiny Salewa - horský komfort na nejvyšší úrovni

Salewa je bezpochyby jedním z nejuznávanějších a nejuznávanějších výrobců outdoorového oblečení na světě. Díky svým zkušenostem v kombinaci s vysoce kvalitními materiály termální prádlo Salewa si vybírají ti nejnáročnější uživatelé. Je vhodná pro lyžování, skialpinismus, běh a zimní trekking. Díky široké nabídce modelů si z kolekce snadno vyberete něco pro sebe. Termální mikiny Salewa mohou být vyrobeny ze syntetických materiálů nebo z vlny. Záleží jen na vás, který model si vyberete. Výrobce se rovněž zavázal k ekologickým řešením. Výrobnímu procesu bez toxických chemikálií byl udělen certifikát bluesign®. Každá z mikin má trochu jiné vlastnosti. Díky široké nabídce modelů si můžete vybrat ten, který vám při vaší aktivitě zajistí maximální pohodlí. Potřebnou volnost pohybu poskytují také termální mikiny Salewa Modely lze nosit klasicky přes hlavu, nebo otevřené s funkčním 1/2 zipem.

Jaký model si vybrat?

Jak jsme již zmínili, mikiny této renomované značky jsou vyrobeny výhradně ze syntetických materiálů nebo s přídavkem kvalitní vlny. Jaký model zvolit? Termální mikiny Salewa vyrobené výhradně ze syntetiky jsou ideální volbou pro všechny lidi, kteří si cení odolnosti a snadné údržby svého oblečení. Spodní prádlo tohoto typu je také extrémně rychleschnoucí, což znamená, že naše pokožka zůstává suchá i během extrémní námahy. Modely vyrobené s příměsí vlny se naopak vyznačují odlišnými vlastnostmi. Termální mikiny tohoto typu poskytují přirozené antibakteriální vlastnosti, díky nimž se nemusíme obávat rychlé ztráty svěžesti. To je důležité zejména při dlouhých trecích, kdy je množství oblečení, které si s sebou bereme, omezené. Vlna také umožňuje vynikající termoaktivní vlastnosti mikin. Díky nim jsme chráněni nejen před prochladnutím, ale také před přehřátím. Díky správné úpravě je vlna při styku s pokožkou mimořádně jemná a nedráždí ji!