top

Funkční mikiny Rab

Termo mikiny Rab® jsou prodyšné spodní prádlo, které se osvědčí po celý rok na horách i při každodenním tréninku. Dokonale se přizpůsobí ženské i mužské siluetě.
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Vymazat

Termální mikiny Rab zaručují pohodlí v horách

Britská značka Rab je známá tvorbou mimořádně kvalitního horského oblečení. Díky tomu si ji vybírají jak začátečníci, tak i velmi zkušení turisté, horolezci a parašutisté. Termoaktivní prádlo Rab je vyrobeno z moderních syntetických materiálů s žádoucími vlastnostmi. Díky tomu úspěšně zajišťuje tepelný komfort bez ohledu na naše horské plány. Díky propracování do nejmenšího detailu jsou termální mikiny Rab mimořádně pohodlné. Anatomicky přizpůsobený střih neomezuje v pohybu. Díky speciální konstrukci švů jsou výjimečně pevné a měkké. Tím se minimalizuje riziko podráždění a odření kůže, což je pro naše pohodlí při aktivitě nesmírně důležité.

Moderní syntetické materiály - ideální volba

Termoaktivní mikiny Rab jsou konstrukce vyrobené z vysoce kvalitních syntetických vláken. Díky tomu mají mnoho vlastností požadovaných nejnáročnějšími uživateli. Především je spodní prádlo Rab extrémně rychleschnoucí. Díky tomu se přebytečná vlhkost, která se během námahy vytvoří na pokožce, účinně odpaří a odvede do dalších vrstev horského oblečení. Díky tomu si zachováte komfort suché pokožky. Dalším nesmírně důležitým prvkem této součásti spodního prádla jsou jeho termoregulační vlastnosti. Díky nim nás termo mikiny Rab chrání jak před přehřátím, tak před ochlazením těla při trekingu nebo lyžování. Mikiny jsou také opatřeny antibakteriálním roztokem Polygiene®. Díky této úpravě si naše oděvy zachovávají dlouhotrvající svěžest. Mikiny v kombinaci s termoaktivní legíny Rab proto poskytnou mimořádně funkční první vrstvu horského oblečení bez ohledu na to, jakou aktivitu budeme provozovat.

Termoaktivní mikiny Rab v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete široký výběr modelů mikin britské značky. Díky jejich pokročilé konstrukci se můžete spolehnout na maximální podporu v podobě udržování optimální tělesné teploty během cvičení. Kolekce zahrnuje jak pánské, tak dámské termoaktivní mikiny Rab, takže si každý najde model, který splní všechna jeho očekávání.