top

Funkční mikiny Patagonia

Termo mikiny Patagonia® jsou základní vrstvou prodyšného oblečení. Prodyšné prádlo odvádí vlhkost od těla a chrání vás před přehřátím i ochlazením.
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Vymazat

Termální mikiny Patagonia - ekologie a pohodlí

Americký výrobce outdoorového oblečení vytváří pouze výrobky nejvyšší kvality. Univerzální termální prádlo Patagonia je toho nejlepším příkladem. Díky kombinaci přírodních a syntetických vláken je mimořádně příjemná na pokožku a rychle schne. Díky tomu jsou termální mikiny Patagonia ideální pro lyžování, seskoky padákem a zimní trekking. Navíc se značka zavázala k ekologickým a etickým řešením během výrobního procesu. Syntetická vlákna potřebná k výrobě mikin pocházejí z recyklovaných zdrojů. Vlna je zase certifikována certifikátem RWS, který potvrzuje humánní zacházení se zvířaty. Dobré pracovní podmínky a mzdy zaměstnanců šicí dílny jsou potvrzeny certifikací Fair Trade Certified™. Díky tomu, že se při výrobě nepoužívají žádné škodlivé chemické látky, je oblečení také certifikováno podle normy bluesign®.

Přírodní a syntetická vlákna

Termální mikiny Patagonia jsou vyrobeny výhradně z vysoce kvalitních surovin. Jsou bud 100% syntetické, nebo kombinují nejlepší vlastnosti syntetiky a merino vlny. Proč se tak značka rozhodla? Protože jak syntetika, tak vlna mají řadu vlastností, které jsou vyhledávány fanoušky aktivit. Vlna zajišťuje vynikající termoregulaci. Díky němu se můžeme účinně chránit před přechlazením i přehřátím, což je pro naše pohodlí velmi důležité! Díky antibakteriálním vlastnostem je naše mikina nebo termoaktivní legíny Patagonia vydrží déle svěží, takže si na dlouhý trek můžete vzít méně oblečení. Termální mikiny Patagonia se vyznačují také přídavkem syntetických vláken. Ty především zpevňují konstrukci, která se tak stává mnohem odolnější vůči oděru. Za druhé, tato kombinace umožňuje tkanině zachovat si vynikající rychleschnoucí vlastnosti. Díky tomu zůstane naše pokožka suchá i při extrémně intenzivní námaze.

Termo oblečení Patagonia v horském obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu naleznete řadu modelů termo mikin amerického výrobce. Od lehkých syntetických materiálů až po pokročilé modely kombinující nejlepší vlastnosti recyklovaných materiálů a merino vlny. Správný model vám umožní zachovat maximální tepelný komfort při venkovních aktivitách. Ať už se věnujete jakékoliv aktivitě, mikiny Patagonia termální mikiny jsou pro tento úkol vhodné. Lyžování, skialpinismus nebo treking v zimních podmínkách? Výrobky této značky vás nikdy nezklamou!