top

Funkční mikiny Dynafit

Termoaktivní mikiny Dynafit® jsou určeny pro aktivní lidi, kteří od outdoorového oblečení vyžadují nekompromisní funkčnost a pohodlí. Jsou vyrobeny z rychleschnoucích a prodyšných materiálů.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Termo oblečení Dynafit - běhání a seskoky padákem

Zimní outdoorové aktivity vyžadují, abychom si připravili vhodné oblečení. Jedním z jeho nejdůležitějších prvků je první vrstva oblečení. Termoaktivní prádlo Dynafit je perfektní volbou pro nejnáročnější uživatele. V kolekci najdete modely určené pro běžecké lyžování, skialpinismus nebo sjezdové lyžování. Termální mikiny Dynafit jsou dokonalým prvkem pro vrstvení. Účinně absorbují vlhkost a zajišťují správnou tělesnou teplotu. Pot se pak odpařuje do další vrstvy oblečení. Díky pokročilé konstrukci má prádlo málo švů, které nezpůsobují oděrky a umožňují maximální rozsah pohybu.

Široký výběr syntetických a vlněných modelů

Termoprádlo Dynafit lze rozdělit do dvou skupin, na syntetické prádlo a na prádlo z merino vlny. První z nich se vyznačuje vynikající trvanlivostí. Snadno se také udržuje v čistotě, protože nevyžaduje speciální ošetřování. Praní v pračce ho nepoškodí a zajistí mu mimořádnou odolnost. Syntetická tkanina účinně absorbuje vlhkost a následně rychle schne, což má velký význam pro naše pohodlí. Mikiny ze syntetiky mají také speciální antibakteriální úpravu, která brání vzniku nepříjemných pachů. Termální mikiny Dynafit z merino vlny mají vynikající termoaktivní vlastnosti. Díky tomu chrání před přechlazením i přehřátím. Vlna merino je mimořádně hřejivá a měkká, což umožňuje příjemný kontakt s pokožkou. Díky přirozeným antibakteriálním vlastnostem si tyto typy mikin zachovávají svou svěžest po dlouhou dobu. Jsou ideální na dlouhé túry a výlety, kdy si s sebou nemůžeme vzít spoustu náhradního oblečení.

Termální mikiny Dynafit v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete velké množství modelů termoaktivních mikin tohoto známého a uznávaného výrobce. Dobře zvolený model vám poskytne vysokou úroveň tepelného komfortu a suchou pokožku. Kolekci tvoří dámské i pánské termální mikiny Dynafit každý z nás si najde model, který bude dokonale vyhovovat jeho preferencím.