top

Funkční mikiny Berghaus

Termo mikiny Berghaus® lze nosit přímo na těle nebo jako druhou vrstvu. Odvádějí vlhkost od těla, mají bakteriostatický účinek a chrání před přehřátím a chladem.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Vymazat

Termální mikiny Berghaus zaručují pohodlí

Britská značka Berghaus je výrobcem outdoorového oblečení nejvyšší kvality. Díky kombinaci vysoce kvalitních látek a dlouholetých zkušeností si jejich výrobky vybírají i ti nejnáročnější turisté. Termální mikiny Berghaus jsou ideálním partnerem pro každou horskou aktivitu. Ať už se vydáte na pěší túru, dlouhý trek nebo lyžování, oceníte jejich termální vlastnosti. Mikiny tohoto typu jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální podporu při cvičení. Chrání před ztrátou příjemné tělesné teploty. Spolu s termoaktivní legíny Berghaus vytvoří dokonalou první vrstvu. Poskytne vám maximální pohodlí při zdolávání horských výzev. Na dotek jemné tkaniny nezpůsobují oděrky ani podráždění pokožky.

Tkanina Artistic Argentium® je ideální volbou

Termální mikiny Berghaus jsou vyrobeny z patentované tkaniny této značky. Má řadu žádoucích vlastností při činnosti. Především stojí za zmínku, že materiál je rychleschnoucí. Proto účinně absorbuje vlhkost, která se na pokožce vytvoří během cvičení, a odpařuje ji. Tkanina má také vynikající prodyšnost a dobré izolační vlastnosti. Výsledek? Udržování optimální tělesné teploty a ochrana proti přehřátí i podchlazení. Termální mikiny Berghaus mají také speciální antibakteriální úpravu. Tím se zastaví množení bakterií, které jsou zodpovědné za nepříjemný zápach. Můžete se tak spolehnout na dlouhotrvající svěžest tkaniny! Kombinace všech předchozích vlastností způsobuje, že mikina funguje perfektně bez ohledu na aktivitu, kterou v horách provozujeme, a poskytuje nám maximální tepelný komfort.

Termální mikiny Berghaus v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete termoprádlo nejvyšší kvality. Návrhy britské značky se osvědčí při všech outdoorových aktivitách a poskytnou nám potřebnou oporu a pohodlí. Kolekce zahrnuje pánské a dámské termální mikiny Berghaus každý si tak najde model, který dokonale vyhovuje jeho individuálním preferencím. Anatomicky tvarovaný střih umožňuje zachovat plnou volnost pohybu při lyžování nebo trekingu. Vysoká kvalita zpracování zaručuje vynikající životnost. Mikina Berghaus bude základem vašeho outdoorového šatníku.