top

Funkční mikiny Arcteryx

Termální mikina Arcteryx® plní dvě základní funkce - chrání vás před přehřátím během sportu a zabraňuje následnému ochlazení. Navíc je dokonale přizpůsobená a neomezuje v pohybu.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Vymazat

Termální mikiny Arcteryx - vynikající kvalita a výkon

Kanadská značka Arcteryx je bezpochyby jednou z nejznámějších a nejuznávanějších outdoorových firem na světě. Od samého počátku se vyznačuje dokonalou kvalitou svých výrobků. Nejinak je tomu u termální prádlo Arcteryx Vysoce výkonné tkaniny jsou navrženy tak, aby nám umožnily zachovat maximální tepelný komfort. Jako funkční první vrstva horské výstroje musí termální mikiny Arcteryx účinně zachycovat a odvádět vlhkost vznikající při fyzické aktivitě. Proto značka sází na patentované syntetické tkaniny s mnoha žádoucími vlastnostmi. Jednotlivé modely mají také další funkce, které jsou ideální pro outdoorové aktivity. Mikiny Arcteryx termální mikiny mohou být vybaveny 1/2 zipy pro usnadnění větrání nebo například kapucí - balaklavou. Laminované kapsy mohou být také praktické. Vzhledem ke snaze chránit životní prostředí získává značka látky pouze od ověřených dodavatelů. Proto si můžete být jisti, že při výrobě nejsou používány žádné toxické chemikálie, což potvrzuje mezinárodní certifikát bluesign®.

Moderní technické tkaniny ve službách pohodlí!

Termální mikiny Arcteryx jsou vyrobeny z moderních syntetických tkanin nejvyšší kvality. Poskytují řadu funkcí, které jsou pro venkovní fanoušky žádoucí. Především jsou odolné a snadno omyvatelné. Nemusíte se obávat snadného poškození tkaniny, k němuž může dojít u přírodních vláken. Materiál je také rychleschnoucí, což je pro naše pohodlí velmi důležité. Mikiny tohoto typu musí jako první vrstva oblečení okamžitě absorbovat pot vznikající na pokožce a odpařovat jej do dalších vrstev oblečení. Jen tak se můžeme spolehnout na dlouhotrvající a příjemný pocit sucha. Mikina Arcteryx Thermoactive Hoodie zaručuje také vynikající izolační vlastnosti. Kombinace výše uvedených funkcí znamená, že jste chráněni proti přechlazení i přehřátí. Anatomicky přizpůsobený střih a přídavek elastanu zajišťují maximální volnost pohybu při cvičení. Kolekce zahrnuje nejen mikiny, ale také Arcteryx termoaktivní legíny snadno si tak můžete sestavit sadu funkčního spodního prádla, které bude skvěle ladit se zbytkem vašeho outfitu!