top

Funkční legíny Brubeck

Termoaktivní legíny Brubeck® jsou součástí prodyšného spodního prádla, které se postará o náš tepelný komfort v chladnějších dnech. Jsou ideální pro zimní trekking, lyžování a skialpinismus.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Termoaktivní legíny Brubeck pro milovníky outdoorových aktivit

Ať už se v horách věnujete jakékoliv aktivitě, kvalitní termoprádlo je nezbytné. Je to jediný oděv, který přichází do přímého kontaktu s pokožkou. Funguje jako kanál, který rychle a účinně přenáší přebytečnou vlhkost do další vrstvy oblečení. Termální legíny Brubeck představují široký výběr modelů pro různé aktivity. Jsou ideální pro lyžování, skialpinismus, trekking i běh při nižších teplotách. Polská značka má ve své kolekci dámské i pánské legíny, takže si každý najde něco pro sebe.

Široká nabídka modelů z přírodních a syntetických vláken

Termoaktivní legíny Brubeck jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Jsou vyrobeny ze syntetických vláken nebo z kombinace merino vlny a syntetických vláken. Záleží jen na vás, který z funkčních modelů si vyberete. Modely ze 100% syntetiky mají vynikající rychleschnoucí vlastnosti. Zůstávají suché a skvěle odvádějí přebytečnou vlhkost do další vrstvy horského oblečení. Syntetika je také odolná a velmi snadno se pere. Do každého modelu byla přidána syntetická vlákna, která zajišťují dobré padnutí a neomezený rozsah pohybu. Termoaktivní legíny Brubeck jsou rovněž vyrobeny z merino vlny, kterou dobře znají příznivci outdooru. Vyznačuje se mnoha vlastnostmi, které jsou žádoucí pro milovníky venkovního prostředí. Především je termoregulační. Díky tomu nás chrání před ochlazením i přehřátím organismu. Přirozené vlastnosti vlny také brání množení mikrobů, které jsou zodpovědné za nepříjemné pachy. Vlna je měkká a její jemná struktura nedráždí pokožku a nezpůsobuje odřeniny.

Podívejte se na termální legíny Brubeck v internetovém obchodě 8a.cz

V 8a.cz Najdete zde široký výběr termoprádla od mnoha předních výrobců, včetně těch z Polska. Vytvoření správné kombinace kamaší a termální mikina Brubeck vám umožní udržet optimální tělesnou teplotu a příjemný pocit sucha. Vhodně zvolené spodní prádlo je klíčem k pohodlí bez ohledu na vykonávanou činnost. Široká nabídka dámských a pánských Brubeck umožní každému doplnit dokonalou sadu termoprádla.