top

Dometic

Dometic je známá značka vysoce kvalitních turistických ledniček. Nabídka zahrnuje jak elektrické ledničky do obytného vozu, tak modely do stanu, kde je teplota udržována díky izolační vrstvě a chladicím vložkám. Prohlédněte si dostupné modely a najděte si ideální turistickou ledničku Dometic pro své potřeby!
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

Vymazat

Značka Dometic je především o mobilitě

Stále více lidí na celém světě vede aktivní životní styl, hodně se pohybuje, cestuje a tráví stále více času mimo domov. Víkendové, týdenní nebo i delší výlety do přírody se staly nedílnou součástí moderního životního stylu. A právě pro takovou mobilitu vyvinula společnost Dometic své výrobky. Turistické ledničky Dometic se používají v obytných vozech, na lodích, kánoích, ve stanech a na dálkových expedicích terénních vozidel. Díky možnosti uchovávat nápoje a potraviny v chladu si můžete pobyt mimo civilizaci ještě více prodloužit a naplno si užívat přírody.

Dometic je globální značka a její výrobky (spolu s ledničkami, obytnými vozy a turistickým vybavením) se používají na všech kontinentech světa. Tato rozsáhlá distribuční síť a rozmanité podmínky, v nichž se výrobky značky používají, umožňují sbírat jedinečné zkušenosti. Na tomto základě mohou návrháři vyladit jednotlivé modely tak, aby dokonale splňovaly požadavky uživatelů. Ledničky Dometic tak zahrnují jak velmi prostorné kempingové ledničky, tak expediční a cestovní modely s extrémně robustní konstrukcí. Tyto ledničky lze snadno připevnit na střešní nosič terénního vozidla nebo přepravit lodí do vzdálených destinací.

Turistické ledničky a další

Turistické ledničky a autochladničky Dometic jsou mezi turisty obzvláště známé a umožňují vám vzít si jídlo a nápoje téměř na konec světa při optimální teplotě. Velmi oblíbené jsou také jednoduché chladicí boxy Dometic na chladicí vložky, které jsou ideální pro víkendové kempování a stanování. Silné, dobře izolované stěny a plné těsnění zaručují velmi dlouhou dobu udržení teploty. Pokud máte přístup k elektřině, je elektrická turistická lednička Dometic dobrou volbou, protože poskytuje stejnou úroveň chlazení jako většina domácích spotřebičů. Jediným rozdílem je robustní kryt a rozměry. Na dlouhých cestách lze kompaktní 12voltovou ledničku Dometic napájet ze zásuvky zapalovače cigaret. Tyto modely jsou ideální na dlouhé cesty i v nejteplejším počasí a nabízejí dobře vychlazené nápoje. Mají také dostatek místa na celodenní zásoby.

Ačkoli je značka Dometic známá především díky svým turistickým ledničkám, její sortiment zahrnuje i mnoho dalšího kempingového a turistického vybavení. Společnost nabízí široký sortiment příslušenství a vybavení pro obytné vozy. Od markýz a rolet až po klimatizační systémy. Předsíňky pro obytné vozy Dometic vám umožní vytvořit jedinečný prostor pro odpočinek na vaší dovolené. Skládací kempingový nábytek, jako jsou stoly, židle a lehátka, usnadňuje uspořádání prostoru, který máte k dispozici. Pro ty, kteří dávají přednost jednodušší formě kempování než obytnému vozu, připravila společnost Dometic širokou nabídku turistických stanů.

Turistické ledničky Dometic a další produkty si můžete zakoupit online na 8a.cz!

Pokud jde o extrémní expedice, rozhodujícím faktorem úspěchu celé akce je často správná lednička. Pomůže vám skladovat zásoby potravin, což se projeví v dostatečně pestré stravě. Při cestách na dovolenou je však výhodou neustálý přístup k ledničce. Můžete si s sebou na výlet vzít své oblíbené jídlo a v horkém počasí vždy sáhnout po dobře vychlazeném nápoji. S turistickou ledničkou Dometic se můžete cítit jako doma, ať jste kdekoli. Naše nabídka zahrnuje kompaktní turistické ledničky, které jsou ideální pro kempování v obytných vozech a stanech. Možnost skladovat potraviny a nápoje při nízké teplotě je pro delší cesty nezbytností. S kompaktní turistickou ledničkou Dometic můžete zůstat nezávislí a lépe hospodařit s potravinami.