top

Dívčí funkční spodní prádlo

Termoaktivní prádlo pro dívky je ideální do nízkých teplot. Chrání dítě před prochladnutím a nepříjemným přehřátím. Lyžování a pěší turistika s ním budou zábavnější.
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

na stránce
Vymazat

Dívčí funkční spodní prádlo je skvělou volbou při aktivním pohybu

Děti jsou obzvláště citlivé na pocity chladu nebo přehřátí. Proto se jejich outdoorové oblečení skládá z několika vrstev. První z nich je funkční spodní prádlo. Pomůže vám zajistit, aby vaše děťátko nepociťovalo nepohodlí způsobené nízkými teplotami. Jeho vlastnosti se dokonale osvědčí při takových aktivitách, jako je lyžování nebo prozkoumávání horských stezek za nepříznivého počasí. Modely, které najdete v našem obchodě, zajišťují tepelný komfort a prodyšnost. Odvádějí vlhkost od pokožky, takže klima je příjemné po dlouhou dobu. Zpříjemní vám každou hodinu aktivity.

Materiály používané v dívčím funkčním spodním prádle

Návrháři funkčních modelů používají různá vlákna, aby se správně postarala o tepelnou ochranu těla. Dívčí funkční spodní prádlo se často vyrábí z merino vlny. V outdoorovém světě je ceněná pro svou schopnost přizpůsobit své vlastnosti izolace proti chladu stávajícím teplotám. Chrání před chladem a zároveň snižuje možnost přehřátí. Optimální tepelný komfort pomůže vašemu dítěti naplno si užít sjezd na lyžích nebo pěší túru. Merino vlna má také bakteriostatické vlastnosti. Díky těmto vlastnostem se výrazně snižuje tvorba nepříjemných pachů na oblečení. Spodní prádlo zůstane čerstvé i během dalšího zajímavého dne. Některé modely používají také syntetická vlákna. Díky nim je dívčí funkční spodní prádlo odolnější proti náhodnému poškození. Jak víte, je to pro dětské modely nesmírně důležité. Většina syntetických materiálů má navíc dobrou prodyšnost a rychle schne.

Dětské funkční spodní prádlo je pohodlné

Děti nemají rádi nepohodlné oblečení. Málokdy se nechají přesvědčit, aby nosili oblečení, které je nepříjemné na dotek, bez ohledu na jeho izolační vlastnosti. S tímto vědomím se návrháři dívčího funkčního spodního prádla postarali také o to, aby se pohodlně nosilo. Celý oděv je příjemný na dotek, aby nedráždil jemnou pokožku vašeho děťátka. K pohodlí přispívá také to, že se dětské modely šijí plochými švy nebo se snižuje počet švů. Tím je zajištěno, že dívčí funkční spodní prádlo nezpůsobuje otlaky nebo vrypy. Volnost pohybu zajišťuje střih podpořený přídavkem elastanových vláken. Díky tomu může malý průzkumník pohodlně udělat další krok na cestě na vrchol nebo do půjčovny lyží.

Dívčí funkční spodní prádlo - skvělý vzhled

Izolace před chladem a dokonce ani pohodlí nejsou v očích dítěte tak důležité jako barvy oblečení, které nosí. Dívčí funkční spodní prádlo zahrnuje modely v živých barvách. Jejich barvy zaujmou nejmladší příznivce dynamických sjezdů a rekreační turistiky. Sportovní styl těchto modelů přiměje každého milovníka aktivit k tomu, aby si je oblékl. Vysoká kvalita spodního prádla dostupného v našem obchodě a jeho promyšlená vizuální stránka zaručují, že si vaše dítě při jeho nošení užije vysokou úroveň pohodlí. Tato první vrstva oblečení se navíc dobře hodí k dalším částem lyžařského a horského oblečení, které také najdete v obchodě 8a.cz.