top

Deuter Turistické peněženky

Turistické peněženky známého výrobce Deuter jsou skvělou volbou zejména pro cestovatele. Vyberte si z mnoha praktických a pevně vyrobených modelů ten pravý pro vás.

.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Vymazat

Cestovní peněženky Deuter

Turistické peněženky Deuter jsou navrženy tak, aby byly dokonalým doplňkem batohu Deuter, který si berete na cestu. Nezáleží na tom, zda se chystáte na několikatýdenní cestu, nebo na krátký výlet mimo město. Pokud si chcete usnadnit práci, měli byste si pořídit příslušenství, které vám pomůže s organizací zavazadel. Pomoci vám může praktická kosmetická taštička, díky níž každou položku snáze najdete a dosáhnete na ni. Oddělte menší předměty od větších a mějte všechny části zavazadla uspořádané.

Deuter cestovní peněženky jsou praktickým doplňkem vašich zavazadel

Chcete-li mít na cestách přehled o svých penězích a dokladech, vyplatí se sáhnout po cestovních peněženkách Deuter. Od ostatních se liší svou odolností a minimalistickým designem. Díky tomu, že jsou tyto modely bez zbytečných ozdob, jsou velmi pohodlné na používání. Nemají velké rozměry, takže se snadno vejdou do turistické tašky nebo batohu vzatého do terénu. Takovou peněženku si můžete dát do malé kapsy, abyste ji měli vždy po ruce. Pak nebudete muset prohledávat celou hlavní přihrádku, abyste se dostali k penězům nebo vytáhli kreditní kartu.

Turistické peněženky Deuter obstojí i v náročných terénních podmínkách

Pokud chcete ochránit obsah své peněženky před škodlivými vlivy v terénu, sáhněte po turistických peněženkách Deuter. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které dobře odolávají nástrahám eskapád. Pokud si vyberete některý z nich, můžete si být jisti, že ho neohrozí ani drsné podmínky při kempování nebo špatné počasí při výletu. Tkanina je dostatečně pevná, aby se snadno neopotřebovala a rychle nepromokla. Vaše poznámky tak nemohou být nijak poškozeny.

Cestovní peněženky Deuter pro každodenní použití

Nejen na cestách je třeba myslet na to, aby byly vaše doklady, peníze a kreditní karty řádně chráněny. Chcete-li mít jistotu, že jsou všechny věci řádně chráněny a uspořádány, podívejte se na cestovní peněženky nabízené značkou Deuter. Tyto modely jsou určeny zejména pro použití na cestách, ale nic vám nebrání nosit je každý den s sebou. Jsou praktické a robustní a díky přepážkám v nich snadno udržíte pořádek. Vejdou se do kapsy kalhot, mikiny nebo bundy nebo do malé kapsy městské tašky. Jejich vzhled je natolik univerzální, že osloví lidi s různými preferencemi.

Batoh Deuter se vám bude hodit i na cestách:

Deuter batohy pro děti Deuter Dámské batohy Cyklistické batohy Deuter Deuter EL – batohy pro vysoké osoby