top

Deuter Batoh na notebook

Batohy na notebook značky Deuter jsou ideální nejen pro použití ve městě. Hodí se vždy, když chcete bezpečně přenášet svůj osobní počítač.

.
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
 1. -28%
  Batoh na notebook Deuter Step Out 22 - black

  wish list

 2. -33%
  Batoh na notebook Deuter Wengen - indigo/ink

  wish list

 3. -33%
  Batoh na notebook Deuter Wengen - redwood/ink

  wish list

 4. -33%
  Městský batoh Deuter Wengen - seagreen/ink

  wish list

 5. -33%
  Batoh na notebook Deuter UP Stockholm - ivy/khaki

  wish list

 6. -28%
  Městský batoh Deuter UP Seoul - redwood/sienna

  wish list

 7. -33%
  Městský batoh Deuter Lake Placid - black/tin

  wish list

 8. -32%
  Batoh na notebook Deuter Innsbruck - redwood/caramel

  wish list

 9. -28%
  Batoh na notebook Deuter Gigant - teal/ivy

  wish list

 10. -28%
  Dámský městský batoh Deuter Giga SL - black

  wish list

 11. -28%
  Batoh na notebook Deuter Giga - marine/ink

  wish list

 12. -28%
  Městský batoh Deuter Giga - teal/ivy

  wish list

 13. -28%
  Batoh na notebook Deuter Gigant - graphite/black

  wish list

 14. -28%
  Batoh Deuter UP Seoul - black
  Batoh Deuter UP Seoul - black
  2 411 Kč 3 349 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
Vymazat

Víceúčelové batohy na notebooky Deuter

Pokud vedete aktivní životní styl, značku Deuter jistě dobře znáte. Batohy a tašky tohoto výrobce mají již řadu let stále více příznivců. Nabídka zahrnuje stavby s typicky městským charakterem i turističtější modely. Všechny varianty jsou funkční a vyznačují se vysokou kvalitou. Můžete si být jisti, že když sáhnete po modelu podepsaném známým symbolem, nebudete zklamáni ani při každodenním nošení, ani při expedici. Batohy na notebook Deuter jsou mimořádně praktické modely. Určitě se budou líbit příležitostným outdoorovým turistům, kteří tráví velkou část svého času v městské džungli. Při každodenním používání se takové příslušenství stane nepostradatelným. Kromě ochrany vybavení na cestě do práce můžete batoh využít i v mnoha dalších situacích. Polstrovaná přihrádka, pokud nezakrývá počítač, může chránit tablet, čtečku elektronických knih nebo cokoli jiného. Batoh je vybaven několika kapsami, které zlepšují organizaci věcí a usnadňují přístup k obsahu v různých situacích.

Batohy na notebooky Deuter přizpůsobené potřebám náročných uživatelů

Fungování v městském prostoru může být složité. Zvláště pokud je váš život hektický a každý den musíte čelit mnoha různým výzvám. Přenášení každodenního harampádí nemusí být povinností. Batohy na notebooky Deuter jsou navrženy tak, aby si každá věc našla své místo. Pohodlná přihrádka je velkým přínosem, pokud potřebujete přenášet notebook. Ale i když se chystáte do města a nechcete si s sebou brát notebook, můžete využít praktickou přihrádku. Ochrání váš tablet nebo elektronickou čtečku, ale lze ji použít i jako kapsu na organizér, do které můžete oddělit různé části zavazadla a udělat si v nich pořádek.

Batohy na notebooky Deuter jsou vybaveny pohodlnými systémy pro přenášení

Zapomeňte na nepříjemný pocit nepohodlí při dlouhodobém nošení batohu. Designéři této známé značky kladou velký důraz na pohodlí vytvořených návrhů. Batohy na notebook Deuter jsou proto nejen praktické, ale také pohodlné. Ramenní popruhy lze nastavit tak, aby vám co nejlépe seděly na ramenou. Odlehčíte tak svým zádům a budete moci nosit svá zavazadla mnohem déle bez nepříjemného tlaku. Můžete si také nastavit výšku celého zařízení na zádech. To je užitečné zejména pro osoby nižšího vzrůstu, které musí věnovat větší pozornost správnému vyvážení konstrukce. Nastavení popruhů není jediným způsobem, jak změnit úroveň přizpůsobení. V závislosti na modelu jsou k dispozici i další řešení, která byla vyvinuta s ohledem na uživatelský komfort.

Díky dokonale polstrovanému nosnému systému a širokým ramenním popruhům se batoh dokonale přizpůsobí tvaru našeho těla. Rovnoměrně rozkládá váhu batohu na tělo a zajišťuje nám pocit pohodlí. Skvělá stabilizace díky bederním a hrudním popruhům nám umožňuje dynamický pohyb po městě. Bud stíhání pozdního ranního autobusu, nebo přesun do práce či na univerzitu na kole či koloběžce. Batohy na notebooky Deuter jsou vybaveny reflexními prvky, díky kterým jsme po setmění lépe viditelní. To rozhodně zvyšuje naši bezpečnost.

Batohy na notebooky Deuter jsou navrženy s precizností a důrazem na detail

Batohy značky Deuter vynikají vysokou kvalitou bez ohledu na jejich účel. Najdete v něm spoustu praktických kapes, které vám pomohou uspořádat obsah tak, abyste k němu měli co nejsnadnější přístup. Organizační přepážky, popruhy pro připevnění dalších předmětů a praktické přihrádky jsou detaily, díky nimž je používání výrobků Deuter mnohem pohodlnější. To platí nejen pro batohy na notebooky, ale i pro další produkty této značky. Pokud dáváte přednost taškám, mohly by vás zaujmout praktické modely na rameno

Precizně zpracované batohy na notebook od společnosti Deuter jsou ideální na cesty i pro každodenní použití. Můžete je využít i při odpoledních nebo víkendových výletech do města. Jsou velmi prostorné a funkčně umístěné kapsy a popruhy vám umožní vzít si potřebné vybavení. Batoh je navíc dokonale vyvážený. I když je nacpaný až po okraj, pohodlně se používá.

Deuter nejsou jen batohy, prohlédněte si i další produkty této značky

Deuter sáčky a ledvinky Nosítka Deuter Turistické peněženky Deuter Turistická kosmetika Deuter Spacáky Deuter