top

Dětské nosítko Fjord Nansen Silda

2 739 Kč 2 884 Kč
-5% levněji
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní: 2 739 Kč
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti

Zeptejte se nás
Poptejte výrobek
Webové stránky chráněné systémem reCAPTCHA Zásady ochrany osobních údajů Google , a také Podmínky používání
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
DPD
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA! ZDARMA!
Popis

Turistický nosič Fjord Nansen Silda vám umožní vzít své ratolesti na záda a ukázat jim ty nejkrásnější horské stezky, aniž byste se museli obávat, že se po chvíli unaví.

Nosítko FN Silda je velmi pohodlné pro oba uživatele: staršího, který nosí, a mnohem mladšího, který klidně podřimuje na zádech pečovatele. Je ideální pro turistiku v horách, nedělní procházku, ale i pro cestování, včetně těch, kde strávíte většinu času prohlídkou města. Cestovní nosítko má velkou zadní kapsu, dvě zadní kapsy na užitečné drobnosti, dvě boční síťované kapsy a kapsu na bederním pásu. Díky pohodlnému, nastavitelnému nosnému systému bude vaše "sladká váha" téměř nepostřehnutelná :)
Tento nosič má nosný systém charakteristický pro velké batohy, přizpůsobený pro nošení těžších nákladů (zde: maximálně 20 kg). Nastavitelné, široké a měkké ramenní popruhy a masivní bederní pás dokonale přebírají váhu nosiče, ve kterém se batole neustále vrtí. Četné popruhy a stahovací pásky pomáhají přizpůsobit nosič výšce nosiče a rozměrům nesené osoby. Vnitřní strana nosítka, která je v kontaktu s dítětem, je podšitá měkkým materiálem, který nezpůsobuje oděrky a účinně odvádí vlhkost. Do prostorné tašky pod sedadlem se vejde veškeré vybavení, které můžete na celodenním výletě potřebovat - svačina, náhradní oblečení, pití, plenka "pro jistotu" atd. Několik dalších kapes pomáhá uspořádat i ty nejmenší předměty.

Přiložen je přístřešek, který se v nejteplejších dnech stane nepostradatelným. Poskytuje úkryt před sluncem, ale také před větrem. Stříška je také velmi užitečná, když je třeba nosič zakrýt před deštěm pláštěnkou (pak je to jakýsi rám, který stahuje pláštěnku).

Stříška je také velmi užitečná, když je třeba nosič zakrýt před deštěm pláštěnkou (pak je to jakýsi rám, který stahuje pláštěnku).

Cestovní nosič Fjord Nansen Silda - klíčové vlastnosti:

 • Pohodlný nosný systém, který zajišťuje stabilitu, ale také dobré odvětrávání zad při fyzické aktivitě;
 • Elementy nosného systému se vzájemně dotýkají a jsou vzájemně propojeny.
 • Části systému, které jsou v kontaktu se zády uživatele, jsou vyrobeny z tvarované prodyšné pěny, potažené měkkou prodyšnou síťovinou;
 • Nosné popruhy jsou vyrobeny z měkké prodyšné pěny.
 • Nosné popruhy a úchyty bederního pásu na vnitřní straně polstrované měkkým plastem potaženým síťovinou;
 • Hladké nastavení bederního pásu a úchytů bederního pásu.
 • Plynulé nastavení nosného systému podle výšky uživatele;
 • Tvarované nosné popruhy mají tvar písmene "S" a jsou snadno nastavitelné; na každém popruhu je našité očko (pro připevnění např. karabiny) a elastické pásky (např. pro připevnění svítilny);
 • Nastavitelný nosný systém se snadno nastavuje.
 • Pohodlný nastavitelný bederní pás se dvěma kapsami - na mobilní telefon / fotoaparát / doklady atd.
 • Nastavitelný hrudní pásek;
 • Sedací části a brada jsou polstrovány měkkou pěnou potaženou látkou příjemnou na dotek (polstrování brady lze pro praní vyjmout);
 • Čtyřbodové bezpečnostní pásy pro dítě;
 • Pod sedadlem se nachází zavazadlový prostor;
 • Tři otevřené síťované kapsy;
 • Dodatečně namontovaná stříška (součást dodávky) chránící před deštěm a slunečním zářením;
 • Dvě rukojeti pro ruční přenášení nosičů;
 • Vysoce kvalitní přezky Duraflex™ - vyrobené z materiálu, který si zachovává mechanickou trvanlivost a odolnost proti poškození při nízkých i vysokých teplotách;
 • Spolehlivé zipy YKK;
 • Polštář vyrobený z odolných a oděruvzdorných materiálů Dura®Tec a HoneyRipstop se vstřikovanou voštinovou síťovinou (síťovina zvyšuje odolnost materiálu proti roztržení a odření při kontaktu s ostrými předměty).

Návod k obsluze nosiče Fjord Nansen SILDA

Chcete-li nosítko správně používat a dobře v něm chránit své dítě před nečekanými událostmi, přečtěte si pozorně informace přiložené k výrobku (uvedené níže) a všechny pokyny.Během dlouhých cest nezapomeňte na vhodné oblečení a zajistěte ho i pro svého malého pasažéra. Nezapomeňte chránit ruce a nohy dítěte před chladem.

Všeobecná pravidla pro používání dětských nosítek Fjord Nansen

 1. Nosítko používejte pouze tehdy, když dítě dokáže samo sedět a udržet se bez další pomoci (obecné pravidlo: nosítko by mělo být používáno pro děti od přibližně 9 měsíců věku a výše, s maximální výškou 105 cm).
 2. Maximální hmotnost: cca 20 kg (dítě + zavazadla).
 3. Dítě vždy připoutejte bezpečnostním pásem.
 4. Dětská nosítka nejsou navržena jako náhrada za dětské židličky. Nenechávejte dítě v nosítku bez kontroly!
 5. Příliš dlouhé sezení v nosítku může vést ke špatnému prokrvení dítěte, zejména v chladném počasí.
 6. Každý nosič stojí za rodičem, takže nezapomeňte mít něco za sebou. Vyhnete se tak nepříjemným překvapením. Zvláště důležité je zavřít nohu, která v otevřené poloze vyčnívá velmi daleko v nosiči. Je také třeba mít na paměti, že hlava dítěte je mírně nad naší hlavou - proto je třeba zvolit jinou techniku, abychom se vyhnuli převislým větvím, a zejména se násilně nepouštěli těch, které byly odtaženy.
 7. Přestože je dítě dobře zajištěno postrojem, může se stát, že v záchvatu nudy vyklouzne z postroje. Pokud v nosiči stojí, může z něj snadno vypadnout. Věnujte proto zvýšenou pozornost všem neklidným pohybům dítěte na zádech.

Nastavení nosného systému

Předtím, než začnete nastavovat nosný systém na nosítku, vycpěte jej tak, aby odpovídal skutečné hmotnosti vašeho dítěte a zavazadla, které hodláte nosit.

 1. Nosič si nasaďte na záda a utáhněte ramenní popruhy.
 2. Poté si zapněte bederní pás. Tento pás by měl být v linii boků, měl by spočívat na kyčelní kosti a centrální zapínání (přezka) by mělo být nad pupkem.
 3. Pokud vám nosné popruhy nesedí, batoh vyjměte a pomocí suchého zipu upravte nosný systém - posuňte jej celý nahoru nebo dolů.
 4. Přemístěte nosič a zkontrolujte, zda je správně umístěn na zádech.

Nastavitelná dětská sedačka

 1. Nastavte opěrku nohou a polohujte nosič, poté posaďte své dítě do sedačky. Výšku sedadla nastavíte pomocí širokého polstrovaného popruhu vpředu a nastavovacího pásu. Správná výška sedadla je taková, kdy hlava dítěte přesahuje část zadní části nosítka.
 2. Nastavte popruhy (polstrované příjemným materiálem na dotek) podle velikosti vašeho dítěte.
 3. Nastavení bočních popruhů pro pohodlné nošení.

Ochrana a údržba cestovního nosiče FN SILDA

Sedadlo modelu SILDA je potaženo materiálem příjemným na dotek a šetrným k pokožce - polstrováním. Měla by se čistit měkkou houbou s jemným mýdlem nebo mycím prostředkem a teplou vodou. U odolnějších a pevnějších materiálů lze použít čištění kartáčem.

Technické specifikace:
Barva černý
Pohlaví Unisex
Hmotnost ~ 2900 g
Rozměry ~ 80 x 35 x 30 cm
Akcja3 Total Last Sale
Outlet Ano
Využití Treking

Fjord Nansen Silda - Hodnocení zákazníků

0.0