top

Dámské turistické sandály

Dámské turistické sandály se postarají o odvětrávání a odpružení nohou, což zvýší pohodlí při letních procházkách. Poskytují pohodlí a jsou navrženy podle nejnovějších trendů.
103
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 103

na stránce
 1. -45%
  Dámské sandály Teva Hurricane XLT2 - desert mulit

  wish list

 2. -39%
  Dámské sandály Teva Terra Fi Lite Leather - brown

  wish list

 3. -31%
  Dámské sandály Source Classic - dream

  wish list

 4. -28%
  Dámské turistické sandály Lizard Super Hike - pink

  wish list

 5. -35%
  Dámské sandály Lizard Voda - etno ash grey

  wish list

 6. -30%
  Dámské sandály Chaco Z/Cloud - rambling navy

  wish list

 7. -43%
  Dámské sandály Teva Zymic - black/sunflower

  wish list

 8. -44%
  Dámské turistické sandály Teva Zymic - black

  wish list

 9. -44%
  Dámské sandály Teva Sanborn Mia - black

  wish list

 10. -45%
  Dámské sandály Teva Hurricane Verge - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 103

na stránce

Dámské turistické sandály jsou senzační volbou při vysokých teplotách

Obuv, kterou budete používat při výletu do historického města nebo při procházkách v nepříznivém počasí, by měla zajišťovat plynulou cirkulaci vzduchu. K tomu se skvěle hodí dámské turistické sandály, které jsou k dispozici v nabídce obchodu. Jejich otevřená konstrukce podporuje větrání a snižuje pocit přehřátí, kterému jsou nohy často vystaveny. Díky tomu se výrazně zvyšuje komfort během teplého dne. Kromě toho sandály využívají také stabilizační pásky, které zajišťují pohodlné usazení boty na noze a prodyšnost. Starají se o odvod vlhkosti, která se tvoří pod vrstvou materiálu, což vám umožní udržet příjemné klima u pokožky. Kromě toho jsou vyrobeny tak, aby se snížila možnost odření. Právě ty vám často brání pokračovat v procházce krásnými ulicemi.

Dámské turistické sandály - technické aspekty

Letní obuv není jen o dostatečné cirkulaci vzduchu. Mohou také poskytnout oporu noze při dalším kroku. Stejně jako plné boty, i dámské turistické sandály používají pěnu EVA tlumící nárazy. Snižuje vibrace vznikající při každém kontaktu obuvi se zemí. Tím se snižuje jejich negativní vliv na klouby a nohy jsou méně unavené. Pohodlí, které nabízejí dámské sandály z naší nabídky, je dáno také jejich integrovanou stélkou. Její anatomický design podporuje pohodlnou polohu chodidla. Na druhou stranu jistota kroků při cestě na historický hrad nebo na pláž je dána kvalitní podrážkou. Designéři se spoléhají na různé výrobce této součásti obuvi, včetně všeobecně uznávaného Vibramu. Konstrukce jeho běhounu zajišťuje dobrou přilnavost k různým typům podkladu a stará se o efektivní chůzi.

Moderní design dámských turistických sandálů

Aby vytvořili soudržný celek, dbali designéři sandálů na spojení jejich technologických aspektů se zajímavými vizuálními aspekty. Dámské turistické sandály jsou stylově rozmanité modely. Některé mají klasické černé provedení, jiné jsou barevné. Liší se také tvarem podrážky. Některé modely mají hluboce vyznačený běhoun, zatímco jiné jej chytře skrývají. Dalším zajímavým prvkem je konstrukce pásků, které sandály stabilizují na noze. Minimalistické modely jich mají opravdu málo. Jiní zase vytvářejí zajímavé kombinace řemínků, které jsou zajímavým detailem celku. Různá provedení sandálů vám umožní najít model s poutavým designem. Budou stylovým doplňkem vašeho turistického outfitu.

Dámské turistické sandály - konstrukce a střih

Správné přizpůsobení sandálů noze je dáno několika aspekty. První z nich jsou stabilizační popruhy. Jejich konstrukce podporuje pohodlné umístění boty. Díky tomu vám tyto letní boty nesklouznou z nohy při chůzi po pláži ani při vyhýbání se kalužím. Napětí popruhů můžete snadno upravit pomocí funkčního pásku na suchý zip na zadní straně. Pásky lze snadno nastavit pomocí funkčního pásku na suchý zip v zadní části boty, čímž je zajištěna správná stabilizace nohy, což je také dobré pro předcházení zraněním. Přiléhavost k ženské noze je dána také konstrukcí sandálu, která lépe odráží jeho tvar. Vhodná konstrukce turistického modelu zajišťuje, že každý váš krok bude při turistice správně podepřen.