top

Dámské trekingové mikiny

Dámské outdoorové mikiny jsou tou nejlepší volbou, pokud jde o horské stezky. Zajišťují tepelný komfort a mají propracovaný design. Outdoorová mikina bude skvělým doplňkem vašeho technického oblečení.
Zobrazení Mřížka Seznam

101 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Dámská mikina Houdini Power Houdi - deep red

  wish list

 2. -25%
  Fleece mikina dámská Houdini Outright Houdi - hazel

  wish list

 3. -28%
  Mikina dámská bez kapuce Ziener Jonia- ice

  wish list

 4. -20%
  Dámská mikina Rab Ascendor Hoody - marmalade

  wish list

 5. -20%
  Dámská mikina Rab Ascendor Hoody - ultramarine

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

101 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské outdoorové mikiny, které chrání před chladem

Proměnlivé počasí v horách je důvodem, proč je vždy dobré mít s sebou zateplovací vrstvu. Dámské outdoorové mikiny poskytují dobrou ochranu před chladem díky použitým materiálům a technologiím. Nabízíme modely vyrobené z vlny nebo vláken Polartec®. Dlouhodobě chrání před chladem, což je důležité, pokud chcete v pohodlí pokračovat v túře. Izolační vlastnosti jsou také výsledkem použitých technologií. Například materiál Omni-Heat Reflective™ od společnosti Columbia je založen na tkanině s otvory odrážejícími teplo. To zvyšuje tepelný komfort, který cítíte vedle svého těla. Máme jak lehčí modely s vysokou izolací, tak modely, které jsou ideální na léto. Snadno tak najdete vhodnou mezivrstvu pro povětrnostní podmínky, ve kterých se chystáte na túru.

Mikiny na trek - prodyšnost a větrání

Protože návrháři dámských mikin vědí, jak důležitá je při prozkoumávání horských tras prodyšnost, postarali se o ni. Náročná námaha znamená, že se naše tělo více potí. Vlákna modelů zajišťují účinný odvod vlhkosti od pokožky. Díky tomu zůstává klima u těla dlouho příjemně suché, což zpříjemňuje další strmé stoupání. Mikiny se zipem jsou ideální pro teplejší dny. V nabídce obchodu najdete dámské outdoorové mikiny s celorozepínacím nebo polovičním zipem. Odepnutím se postaráte o větrání, které sníží pocit přehřívání. Správnou cirkulaci vzduchu zajišťuje také skutečnost, že mikiny jsou vybaveny speciálními panely. Obvykle jsou umístěny na bocích modelu, aby byla zajištěna správná cirkulace vzduchu v těchto kritických oblastech.

Dámské trekingové mikiny - propracovaná konstrukce

Designéři trekingových mikin dbají na to, aby jejich střih dobře odrážel ženskou postavu. Ať už se jedná o vypasované nebo volnější modely, zajistí volnost pohybu. Díky tomu se nebudete cítit omezeni materiálem mezivrstvy, když se budete při výstupu podpírat trekovými holemi. Pohodlí, které poskytují dámské outdoorové mikiny, je dáno také měkkou strukturou materiálu. Díky tomu vás tyto turistické modely příjemně obklopí, aniž by docházelo k podráždění pokožky. Důležitým aspektem, který zvyšuje funkčnost mikin, je také kapuce. Pokud chcete zvýšit tepelný komfort v oblasti hlavy, vyberte si modely s kapucí. Na druhou stranu, pokud ji nosíte pod bundou, nic nebrání použití modelů bez tohoto konstrukčního prvku. Některé dámské mikiny poskytují také ochranu proti UV záření. Blokuje je, takže snižuje negativní účinky ultrafialového záření na tělo uživatele.

Dámské outdoorové mikiny mají propracovaný design

Dámské mikiny se vyznačují různými povrchovými úpravami. Některé modely mají zajímavé prošívání, jiné jsou zcela hladké. Některé se vyznačují jednotnými barvami, jiné harmonicky kombinují barvy a vzory. Díky široké nabídce mezivrstev si můžete vybrat mikinu, která se dokonale hodí k vašemu outfitu. Snadno ji můžete začlenit do svého horského oblečení a vypadat co nejlépe. Pokud navíc svůj outfit doplníte technickými kalhotami a botami, budete mít zcela vyladěný vzhled, který vás ochrání před chladem a zajistí vám pohodlí. Pro muže jsme připravili kategorii pánské outdoorové mikiny