top

Dámské trekingové mikiny

Dámské trekové mikiny jsou tou nejlepší volbou, pokud jde o horské stezky. Zajišťují tepelný komfort a mají propracovaný design. Budou skvělým doplňkem vašeho technického oblečení.
108
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 108

na stránce
 1. -20%
  Dámská mikina Rab Nexus Pull-On - deep heather

  wish list

 2. -20%
  Dámská mikina Rab Ascendor Hoody - marmalade

  wish list

 3. -20%
  Dámská mikina Rab Ascendor Hoody - ultramarine

  wish list

 4. -32%
  Dámská mikina na zip Maloja Sasso - midnight multi

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 108

na stránce

Dámské trekové mikiny, které chrání před chladem

Proměnlivé počasí v horách je důvodem, proč je vždy dobré mít s sebou izolační vrstvu. Dámské trekingové mikiny poskytují dobrou ochranu před chladem díky použitým materiálům a technologiím. Nabízíme modely vyrobené z vlny nebo vláken Polartec®. Dlouhodobě chrání před chladem, což je důležité, pokud chcete pokračovat v pohodlné turistice. Izolační vlastnosti jsou také výsledkem použitých technologií. Například materiál Omni-Heat Reflective™ od společnosti Columbia je založen na tkanině s otvory pro tepelně reflexní body. To zvyšuje tepelný komfort, který cítíte vedle svého těla. Máme jak lehčí modely s vysokou izolací, tak modely, které jsou ideální na léto. Snadno tak najdete vhodnou mezivrstvu pro povětrnostní podmínky, ve kterých se chystáte na túru.

Dámské trekové mikiny - prodyšnost a větrání

Protože návrháři dámských mikin vědí, jak důležitá je při prozkoumávání horských tras prodyšnost, postarali se o ni. Náročná námaha znamená, že se naše tělo více potí. Vlákna modelů zajišťují účinný odvod vlhkosti od pokožky. Díky tomu zůstává klima u těla dlouho příjemně suché, což zpříjemňuje další strmé stoupání. Mikiny se zipem jsou ideální pro teplejší dny. V nabídce obchodu najdete dámské trekové bundy s celorozepínacím nebo polovičním zipem. Když zip odstraníte, postaráte se o větrání, které sníží pocit přehřátí. Správnou cirkulaci vzduchu zajišťuje také skutečnost, že mikiny jsou vybaveny speciálními panely. Obvykle jsou umístěny na bocích modelu, aby byla zajištěna správná cirkulace vzduchu v těchto kritických oblastech.

Dámské trekové mikiny - propracovaná konstrukce

Designéři trekingových mikin dbají na to, aby jejich střih dobře odrážel ženskou postavu. Ať už se jedná o vypasované nebo volnější modely, zajistí volnost pohybu. Díky tomu se nebudete při výstupu nahoru stydět za látku mezivrstvy, když se budete podpírat trekovými holemi. Pohodlí, které poskytují dámské trekingové mikiny, je dáno také měkkou strukturou materiálu. Díky tomu vás tyto turistické modely příjemně zabalí, aniž by docházelo k podráždění pokožky. Důležitým aspektem, který zvyšuje funkčnost mikin, je také kapuce. Pokud chcete zvýšit tepelný komfort v oblasti hlavy, vyberte si modely s kapucí. Na druhou stranu, pokud ji nosíte pod bundou, nic nebrání použití modelů bez tohoto konstrukčního prvku. Některé dámské mikiny poskytují také ochranu proti UV záření. Blokuje je, takže snižuje negativní účinky ultrafialového záření na tělo uživatele.

Dámské trekingové mikiny mají propracovaný design

Dámské mikiny se vyznačují různými povrchovými úpravami. Některé modely mají zajímavé prošívání, jiné jsou zcela hladké. Některé se vyznačují jednotnými barvami, jiné harmonicky kombinují barvy a vzory. Díky široké nabídce mezivrstev si můžete vybrat mikinu, která se dokonale hodí k vašemu outfitu. Snadno ji můžete začlenit do svého horského oblečení a vypadat co nejlépe. Pokud navíc svůj outfit doplníte technickými kalhotami a botami, budete mít zcela vyladěný vzhled, který vás ochrání před chladem a zajistí vám pohodlí.