top

Dámské sportovní podprsenky

Sportovní podprsenky poskytují maximální pohodlí při mnoha různých aktivitách Dynamické sporty, dlouhý den na horské stezce nebo třeba výstup na horský vrchol.
75
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 75

na stránce
  1. -20%
    Sportovní podprsenka Dynafit Speed Bra - beet red

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 75

na stránce

Sportovní podprsenky jsou především o pohodlí

Sportovní podprsenky jsou nezbytnou součástí každého oblečení určeného pro outdoorové aktivity. Poskytují maximální pohodlí při dynamickém pohybu a dbají na udržení optimálního klimatu v blízkosti pokožky. Použité materiály dokonale odvádějí vlhkost a díky spolupráci s dalšími vrstvami technického oblečení dokáží přebytečnou vlhkost účinně odvádět pryč. Intenzivní sportovní podprsenky pro běh a cvičení obvykle používají syntetická vlákna. Jejich rychleschnoucí vlastnosti jsou důležité zejména při vyšších teplotách. Pro dny s mírně nižšími teplotami, kdy bude námaha mírně intenzivní, jsou skvělou volbou brány z merino vlny Toto přírodní vlákno zajišťuje dokonalou termoregulaci. Materiál je také velmi příjemný na dotek a dobře izoluje od chladu.

Sportovní podprsenky pro různé aktivity

Sportovní podprsenky mají mnohostranné využití. Jsou pohodlné nejen při sportovních aktivitách, ale také při pěších túrách nebo horských výpravách. Pevně vybavené modely jsou ideální při trekingu i při zdolávání nejvyšších vrcholů. Po návratu z hor se cvičební podprsenky hodí na lekce jógy nebo nordic walkingu. Sportovní podprsenky pro běhání jsou naopak nezbytnou součástí každodenního tréninku v parku.

Sportovní podprsenky na běhání a cvičení 8a.cz

V našem obchodě nabízíme široký výběr modelů od předních výrobců technického prádla. Sportovní podprsenky Salomon, The North Face, Icebreaker, Patagonia nebo Sensor jsou vynikající kvalitou zpracování a moderními materiály. Dokonale sladěný střih je optimální pro dynamické aktivity i celodenní chůzi po horských stezkách. Jsou dokonalým doplňkem sportovního outfitu každé aktivní ženy. Ať už si vyberete tréninkovou podprsenku nebo běžeckou podprsenku, můžete si být jisti vysokým komfortem a skvělým výkonem.