top

Dámské lezecké kraťasy

Dámské lezecké šortky jsou ideálním řešením pro letní výlety do skal. Návrháři špičkových značek, které jsou v našem obchodě zastoupeny, se postarali o to, aby vás vše podpořilo při cestě na vrchol.
Zobrazení Mřížka Seznam

78 výrobky

na stránce
  1. -25%
    Dámské lezecké kraťasy E9 N Cleo2 - grape

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

78 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské lezecké kraťasy - kdy je využijete?

Kraťasy jsou ideální na výlet do skal, když vás doprovází slunečné počasí. Nic vám nebrání v tom, abyste je používali i během tréninku na umělé stěně. Jejich délka a použité materiály snižují pocit přehřátí. Vysoké teploty vás nebudou tolik trápit. Nabízíme modely s délkou ke kolenům i kratší modely. Sami se tak můžete rozhodnout, který design je pro vaši další lezeckou výzvu ten pravý. Široký sortiment obchodu vám umožní vybrat si model se střihem, který vám bude vyhovovat, stejně jako vizuální stránka.

Kraťasy na lezení - klíčová volnost pohybu

Efektivní snahu o dosažení topu ovlivňuje několik aspektů. Jedním z nich je vybrané oblečení. Může podpořit hladký přelez, nebo naopak ztížit další krok. Dámské lezecké kraťasy v sortimentu obchodu 8a.cz jsou modely špičkových značek, které díky svému střihu neomezují pohybu. Umožňují pohodlně položit nohu na další skalní prvek. Nabízená volnost pohybu je částečně dána také flexibilitou těchto modelů. Přizpůsobují se uživateli, což umožňuje efektivní přelez. Pohodlí zajišťuje také konstrukce bederního pásu. Tento prvek byl navržen tak, aby se dobře vešel pod úvazek. Jeho konstrukce snižuje riziko nadměrného tlaku v jednom místě, což rozhodně zvyšuje pohodlí při snaze o dosažení topu.

Dámské lezecké kraťasy - správné materiálové složení

Dámské lezecké kraťasy jsou z velké části vyrobeny z bavlny, která nabízí mnoho výhod. Především je prodyšná. Větrání, které zajišťuje, snižuje nadměrné hromadění teplého vzduchu pod vrstvou látky, což snižuje pocit přehřátí. Bavlněná vlákna jsou také příjemná na dotek. To je důležité, protože kraťasy přicházejí do přímého kontaktu s pokožkou. Bavlněné modely nedráždí pokožku, což je dobré pro vaše pohodlí při lezení. V současné době návrháři často kombinují přírodní vlákna se syntetickými. Tato směs je odolnější než modely pouze z bavlny. Nesmíte zapomenout ani na elastan. Tento materiál se také často používá při výrobě lezeckých kraťasů. Díky tomu jsou pružnější, takže se optimálně přizpůsobí postavě uživatelky.

Dámské lezecké kraťasy - nejlepší značky, které najdete v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr modelů renomovaných horolezeckých značek. Najdete zde dámské lezecké kraťasy od značek jako Ocun, Rafiki nebo Black Diamond. Všechny jsou vyrobeny s důrazem na detaily a funkční design. Díky nim budete mít při zdolávání dalšího metru stěny pohodlí. Návrháři se postarali také o design kraťasů. Některé z nich jsou živě barevné a jsou do nich vetkány originální vzory. Jiné mají naopak klasický povrch s drobným prošíváním. Dámské lezecké kraťasy se liší také střihem. Některé z nich jsou více a jiné méně přizpůsobené postavě. Můžete si také vybrat model s vhodnou délkou. V nabídce jsou kraťasy končící před koleny i kratší modely, takže můžete být stoprocentně spokojeni s tím, v jakém oblečení se vydáte na další lezeckou cestu.