top

Dámské kraťasy Columbia Titan Ultra II Short - black

947 Kč 1 554 Kč
-39% levněji
Výrobek je skladem, připraven k odeslání.
Posledních %1
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Tabulka velikostí
Actual measurements taken by employees
Rozmiar XS S M L XL
Obwód w pasie ok. (cm) - - 80-86 86-98 98-108
Popis

Columbie Titan Ultra II Short je model dámských šortek, který byl vyroben s ohledem na nadšence zkušebního běhu. Je navržena tak, aby odváděla vlhkost od pokožky, což je důležité pro udržení příjemného klimatu během náročné aktivity. Toho je dosaženo díky technologii Omni-Wick™, která využívá speciální konstrukci vláken.

Volnost pohybu je při dynamickém pohybu nezbytná. Právě to poskytují dámské kraťasy Columbia Titan Ultra II Short Kraťasy Columbia Titan Ultra II Short jsou navrženy tak, aby dokonale splňovaly požadavky outdoorového běhu. Inovativní technologie Omni-Freeze ZERO® vám například umožní vychutnat si pocit tělesného ochlazení. To je způsobeno použitím polymerových kroužků, které se aktivují při kontaktu s vlhkostí vznikající během cvičení. Během tréninku tak zažijete příjemné osvěžení. Technologie Omni-Wick™ pod látkou zajišťuje příjemně suché klima. Využívá speciální strukturu vláken, která účinně odvádí vlhkost na vnější stranu tkaniny, a udržuje tak klima kolem pokožky v příjemném suchu.

Dámské kraťasy Columbia Titan Ultra II Short vám také pomohou vypořádat se se škodlivým UV zářením. Technologie Omni-Shade® (UPF 40) jej blokuje, takže se můžete vyhnout jeho negativním účinkům na vaše zdraví. Volnost pohybu a pohodlí zajišťuje také konstrukce se čtyřsměrným strečovým vláknem Jsou také vybaveny kapsami, do kterých můžete uložit své cennosti. Reflexní prvky zajišťují bezpečnost při aktivitách po západu slunce.

Dámské kraťasy Columbia Titan Ultra II Short jsou ideální na rychlé trasy.

Klíčové vlastnosti kraťasů Columbia Titan Ultra II Short:
  • Ideálně se hodí do vysokých teplot;
  • Technologie Omni-Freeze ZERO® zajišťuje ochlazení těla díky kontaktu s vlhkostí vznikající při cvičení;
  • Struktura vlákna vyvinutá pomocí technologie Omni-Wick™ poskytuje vysokou úroveň prodyšnosti;
  • Omni-Shade® chrání před škodlivým UV zářením (UPF 40);
  • Konstrukce 4-way-stretch tkaniny zajišťuje streč ve všech směrech pro volnost pohybu;
  • Kapsa na zip a síťovaná kapsa umožňují uložení drobných předmětů;
  • Reflexní prvek zajišťuje bezpečnost při večerních aktivitách;
  • Model je součástí běžecké kolekce Columbia Montrail

Použité materiály: 86 % polyester, 14 % elastan.

Omni-Freeze™ ZERO- je nejnovější technologie společnosti Columbia, která poskytuje dodatečné chlazení. Charakteristické polymerové kroužky v tkanině vytvářejí při kontaktu s vlhkostí svěží a chladivý pocit. Ideální pro oděvy určené pro intenzivní aktivity při vysokých teplotách.
Omni-Wick™ - technologie tkaniny, která zaručuje rychlý odvod vlhkosti. Díky správné struktuře vláken se vlhkost rychle absorbuje a přenáší na vnější stranu tkaniny, kde se může snadno odpařit. Pocit sucha zaručuje vysoký komfort a snižuje riziko odření.
Oblečení s Omni-Shade® od společnosti Columbia poskytuje ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Omni-Shade® blokuje část ultrafialového záření A a B (UVA a UVB). To pomáhá předcházet spálení a z dlouhodobého hlediska i poškození kůže. Úroveň ochrany se určuje podle ochranného faktoru proti ultrafialovému záření (UPF) - čím vyšší je, tím lepší ochranu oděv poskytuje.
*Dámské šortky Columbia Titan Ultra Skort jsou šité na míru letním aktivitám. Je prodyšná a technologie Omni-Freeze ZERO® ochlazuje vaše tělo, takže vás pod látkou udrží v chladu.
Technologie
Ano

UPF Protection
Při aktivním trávení času jsme často vystaveni dlouhodobému působení slunečních a UV paprsků. To může vést k popáleninám, předčasnému stárnutí kůže a v nejhorším případě i k rakovině kůže. Proto nás některé materiály chrání tím, že odrážejí část škodlivého záření. Například UPF 50 znamená, že daný materiál propouští pouze 1/50 UV záření.

Ano

Columbia Omni-Freeze™ ZERO
Omni-Freeze® ZERO je technologie společnosti Columbia pro dodatečné chlazení. Charakteristické polymerové kroužky v tkanině jsou při kontaktu s vlhkostí svěží a chladivé. Je ideální pro oblečení určené pro intenzivní aktivity ve vysokých teplotách.

Ano

Columbia Omni-Shade™
Tkanina s technologií Omni-Shade® společnosti Columbia poskytuje ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Stínítko Omni-Shade blokuje část ultrafialového záření A a B (UVA a UVB). To pomáhá předcházet spálení od slunce a z dlouhodobého hlediska i kožním onemocněním. Úroveň ochrany se určuje podle ochranného faktoru proti ultrafialovému záření (UPF) - čím vyšší je, tím lepší ochranu oděv poskytuje.

Ano

Columbia Omni-Wick™
Omni-Wick™ je technologie tkaniny, která rozptyluje a rychle odpařuje pot vznikající během aktivity. To zajišťuje suché mikroklima u pokožky, které má přímý vliv na vaše pohodlí při sportu nebo dlouhých túrách.

Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 1842511_010
Barva černý
Pohlaví Dámské
Využití Pěší turistika / Hiking
Kolekce výrobce Columbia Sportswear
Základní materiál 86 % polyester, 14 % elastan
Střih Volnější
Délka nohavic Velmi krátké
Vnitřní kraťasy Ne
Druh pásu Elastický
Opasek navíc Žádný pásek
Boční kapsy Žádné boční kapsy
Zadní kapsy Ano, 1 zadní kapsa
Další kapsy Žádné kapsy
UPF Protection Ano
Columbia Omni-Freeze™ ZERO Ano
Columbia Omni-Shade™ Ano
Columbia Omni-Wick™ Ano

Columbia Titan Ultra II Short - Hodnocení zákazníků

0.0