top

Dámské hybridní bundy

Dámské hybridní bundy jsou ideální pro různé aktivity. Nabízejí lepší izolaci od chladu v místech, která jsou nejvíce vystavena chladu, a větrání tam, kde je to obzvláště důležité.
45
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

45 položek

na stránce
 1. -20%
  Dámská softshellová bunda Ziener Neta - berry

  wish list

 2. -20%
  Dámská hybridní bunda Ziener Narina - polo pink

  wish list

 3. -25%
  Dámská hybridní bunda Maloja Schneehase - moss

  wish list

 4. -24%
  Dámská bunda Arcteryx Cerium SL Hoody - lumina

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

45 položek

na stránce

Dámské hybridní bundy - kdy budou fungovat?

Hybridní modely jsou ideálním řešením pro téměř všechny horské aktivity. Můžete je používat při horské turistice, seskocích padákem a horolezectví, stejně jako při dynamickém pohybu. Dámské hybridní bundy jsou také přizpůsobeny široké škále povětrnostních podmínek. Existují modely s materiály pro mírné teploty i zateplené bundy pro zimní dny. Výrobci volí různé typy výplní. Mohou to být přírodní vlákna, například prachové peří, které má nadprůměrné izolační schopnosti. Některé bundy jsou také založeny na Primaloftu, což je syntetická izolace. Poskytuje ochranu před chladem a zároveň si zachovává některé své vlastnosti i po kontaktu s vlhkostí. Vzhledem k jejich venkovnímu použití je většina bund také lehká, což znamená, že příliš nezatěžují uživatele. S nimi si můžete užívat hladký přechod stezky za všech okolností.

Dámské hybridní bundy - výhody designu

Konstruktéři tohoto typu modelu používají technologii Bodymapping. To znamená, že materiály a potrubí jsou umístěny tak, aby dokonale izolovaly od chladu v místech, kde jsme na něj obzvláště citliví. V oblastech, kde je větrání nezbytné, se používají prodyšné tkaniny nebo perforace. Tím se snižuje riziko rychlého přehřátí během vykonávané činnosti. Tato konstrukce maximalizuje pohodlí při vykonávaných činnostech. Panely, které usnadňují cirkulaci vzduchu, jsou často také pružnější. To pomáhá zachovat volnost pohybu, která je nezbytná pro lezení i skialpinismus. Aby co nejlépe vyhovovaly povětrnostním podmínkám, poskytují některé modely také ochranu proti větru. Hlavní část bundy má softshellovou konstrukci, která zabraňuje průniku poryvů větru skrz vrstvu látky. To chrání před prochladnutím v kritických oblastech. Řada zahrnuje také modely s membránou GORE-TEX®. Její nadprůměrné voděodolné parametry jsou ideální do deštivého počasí. Poskytuje dlouhotrvající bariéru proti molekulám vody.

Dámské hybridní bundy - prodyšnost a pohodlí

Důležitým faktorem při aktivitě je bezpochyby dýchání. Dámské hybridní bundy proto používají materiály a izolace, které to zajišťují. Zachycují vlhkost přenášenou ostatními vrstvami oblečení a odvádějí ji do vnější vrstvy modelu. To vám umožní udržet příjemné klima vedle vaší pokožky po dlouhou dobu. Většina modelů je navíc odolnější proti poškození. To pozitivně ovlivňuje jejich funkčnost při kontaktu s překážkou nebo vyčnívajícím skalním prvkem. Navíc jsou tyto typy oděvů také pohodlné. Jejich dobře navržený střih neomezuje v pohybu a vybavení švy nebo nastavitelnými manžetami umožňuje pohodlné přizpůsobení postavě.

Dámské hybridní bundy - značky, které najdete v nabídce 8a.cz

Náš obchod nabízí řadu modelů od mnoha špičkových výrobců. The North Face, Dynafit, Salewa jsou jen některé ze značek, které jsou k dispozici na trhu. 8a.cz. Návrháři těchto značek konstruují dámské hybridní bundy s maximální pečlivostí. Díky tomu se vyznačují praktickými technologickými řešeními a promyšleným designem. Dodávají se v různých barvách, takže můžete sáhnout po bundě v klasické černé barvě nebo s různobarevným provedením. Mnoho vrchních vrstev také těží ze zajímavé komorové konstrukce nebo zipů, které vynikají svou barvou. Díky velkému množství modelů si můžete vybrat ten, který stoprocentně splňuje vaše požadavky.