top

Dámská mikina Patagonia L/S Cap Cool Daily Graphic Shirt - b.green

1 289 Kč
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Posledních %1
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Dámská mikina Patagonia L/S Capilene Cool Daily Graphic Shirt je univerzální kousek, který se osvědčí při jakékoli fyzické aktivitě. Lehká tkanina zajišťuje dlouhotrvající svěžest a příjemné mikroklima kolem pokožky.

Mikina, na kterou se právě díváte, byla vyrobena z recyklovaných materiálů etickým způsobem. To potvrzují dva nezávislé certifikáty bluesign® a Fair Trade Certified™

Dámské tričko Patagonia L/S Capilene Cool Daily Graphic Shirt se díky kombinaci technického materiálu a každodenního stylu bude hodit na stezku i do města každý den. Díky použití polyesteru se tento model aktivně podílí na odvádění přebytečné vlhkosti vznikající během aktivity. To znamená, že je snazší udržet příjemné suché klima kolem pokožky po delší dobu a chránit ji tak před přehřátím. V kombinaci s vrstveným horským oblečením bude stejně pohodlná na stezce jako ve městě. Návrháři Patagonia do něj navíc zakomponovali HeiQ® Fresh, který zpomaluje tvorbu nepříjemných pachů. Do horského batohu si tak můžete dát méně funkčního oblečení a zůstat déle svěží.

Dámské tričko Patagonia L/S Capilene Cool Daily Graphic Shirt rovněž poskytuje účinnou podporu v péči o ochranu pokožky před škodlivými účinky ultrafialového záření na úrovni UPF 50+ Tento model byl navržen ve velkorysém střihu, který umožňuje pohodlné nošení jak při aktivitě, tak při každodenním nošení. Tričko bylo vyrobeno etickým a ekologickým způsobem, což potvrzují nezávislé certifikáty. První z nich je Fair Trade Certified™, což znamená, že Patagonia splňuje zásadu spravedlivé odměny za vykonanou práci. Druhou certifikací je bluesign®, což znamená, že žádný z kroků při výrobě trička neměl negativní dopad na životní prostředí.

Patagonia L/S Capilene Cool Daily Graphic Shirt - klíčové vlastnosti:

  • Mikina z rychleschnoucího polyesteru sníží riziko přehřátí;
  • miDori™ bioSoft technologie, která změkčuje tkaninu a přizpůsobuje ji kontaktu s pokožkou;
  • Antimikrobiální úprava tkaniny s technologií HeiQ® Fresh zabraňuje rychlé tvorbě pachů;
  • UV ochrana na úrovni UPF 50+;
  • Mikina má certifikát Fair Trade Certified™, který znamená spravedlivou mzdu za práci odvedenou při výrobě oděvu;
  • Pohodlný střih vám zaručuje maximální volnost pohybu;
  • Modrá mikina vyrobená podle standardu bluesign®;
  • Omezený počet švů pro větší mobilitu;
  • Halenka je vyrobena ze 100% recyklovaných polyesterových vláken;
Technologie
Ano

Antibakteriální úprava
Výrobce se postaral o to, aby tento model působil co nejdéle svěže. Díky antibakteriální úpravě je potlačeno množení mikrobů zodpovědných za vznik nepříjemných pachů.

Ano

miDori® bioSoft
miDori® bioSoft je změkčovač tkanin na bázi oleje získaného ze semen rostlin a složek získaných z bioodpadu. Díky jeho použití dosahují tkaniny na bázi bavlny nadprůměrné měkkosti a zároveň si zachovávají přirozenou prodyšnost. MiDori® bioSoft tak zvyšuje komfort oděvu a zároveň je vysoce ekologickým řešením. Výrobky využívající tuto technologii snižují emise oxidu uhličitého během výrobního procesu o 60 % ve srovnání se standardními syntetickými výrobky s podobnými vlastnostmi. miDori® bioSoft je certifikován: GreenScreen Silver, což znamená, že nepoužívá tisíce látek uvedených na seznamech chemických rizik, a Cradle to Cradle Certified™, který potvrzuje péči o lidské zdraví a životní prostředí v každé fázi výroby.

Ano

UPF Protection
Při aktivním trávení času jsme často vystaveni dlouhodobému působení slunečních a UV paprsků. To může vést k popáleninám, předčasnému stárnutí kůže a v nejhorším případě i k rakovině kůže. Proto nás některé materiály chrání tím, že odrážejí část škodlivého záření. Například UPF 50 znamená, že daný materiál propouští pouze 1/50 UV záření.

Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 45205
Barva zelený
Pohlaví Dámské
Využití Treking
Kolekce výrobce Patagonia Performance Knits
Výrobní série Patagonia Capilene®
Základní materiál 100% polyester
Gramáž 105 g/m2
Druh zapínání Nerozepínací
Otvory na palec Ne
Kapuce Bez kapuce
Manžety Elastické
Vnější kapsy Žádné vnější kapsy
Další kapsa na zadní straně Žádné kapsy
Antibakteriální úprava Ano
miDori™ bioSoft Ano
UPF Protection Ano
Šetrnost k životnímu prostředí bluesign®, Fair Trade Certified™, Vyrobeno z recyklovaných materiálů
Péče a údržba
Syntetické oděvy (náchylné ke žmolkování)
Oděvy ze syntetických materiálů mohou časem žmolkovatět (tzv. pilling), což ale nemá vliv na jejich vlastnosti. Pro snížení rizika riziko výskytu tohoto jevu, by se tyto oděvy prát odděleně a naruby. Je vhodné se také ujistit, že s ním nepřijdou do přímého kontaktu žádné ostré části oděvu nebo vybavení (např. přezky, zipy, šle). Pokud dojde ke žmolkovatění, můžete látku vyhladit pomocí holicího strojku.

Patagonia L/S Capilene Cool Daily Graphic Shirt - Hodnocení zákazníků

0.0