top

Dámská kšiltovka Patagonia Psychedelic Slider Interstate Hat - naut.tan

879 Kč
Omlouvám se. Výrobek je momentálně nedostupný.
Cena dopravy již od 0 Kč Podrobnosti
Cena doručení
Používáme JEDNODUCHÉ SAZBY - hmotnost a rozměr zásilky nemá vliv na cenu dopravy!
Česká pošta
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
123kuryr
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Balíkovna
Celková cena objednaného zbožíCena dopravy
Platba předemPlatba dobírkou
0 – 999,99 Kč 120 Kč 120 Kč
≥ 1000 Kč ZDARMA ! ZDARMA !
Popis

Dámský klobouk Patagonia Psychedelic Slider Interstate Hat je univerzální kousek, který se hodí stejně dobře na horské aktivity i každodenní nošení. Měkké materiály nedráždí pokožku a technologie HeiQ® Fresh vám zajistí pocit svěžesti po delší dobu.

Tento model je však nejen praktický, ale také ekologický. Kšilt je vyroben z recyklovaných rybářských sítí a skládá se z organické bavlny a recyklovaného polyesteru.

Dámský klobouk Patagonia Psychedelic Slider Interstate Hat je model pro každodenní nošení vyrobený z organické bavlny nejvyšší kvality. Ten poskytuje vysokou prodyšnost a pohodlí při kontaktu s pokožkou. Zadní část je vyrobena ze vzdušné polyesterové síťoviny, která umožňuje neomezenou cirkulaci vzduchu. Stínítko je vyrobeno z recyklovaných rybářských sítíNetPlus®, které namísto znečišťování oceánu dostávají druhý život. Model se vyrábí v jedné velikosti, nastavení obvodu se provádí pomocí patentek, což vám umožní přizpůsobit si ho svým osobním preferencím. Vnitřní pásek, který přichází do styku s pokožkou, byl vytvořen pomocí dvou technologií miDori™ bioSoft a HeiQ® Fresh, díky nimž je mimořádně měkký, účinně absorbuje pot a má antibakteriální vlastnosti, které brání vzniku nepříjemných pachů. Zdobí ho velkoplošná grafika.

Patagonia Psychedelic Slider Interstate Hat - klíčové vlastnosti:

  • Model je vyroben z vysoce kvalitní organické bavlny;
  • Zadní strana je z polyesterové síťoviny pro vynikající cirkulaci vzduchu;
  • Stříška vytvořená z recyklovaných rybářských sítí NetPlus®;
  • Nastavení zadní části umožňuje přizpůsobit ji vašim preferencím;
  • Vnitřní pásek má antibakteriální HeiQ® Fresh úpravu;
  • Moderní barevná grafika na přední straně;
  • Klobouk je Fair Trade Certified™;
Technologie
Ano

Antibakteriální úprava
Výrobce se postaral o to, aby tento model působil co nejdéle svěže. Díky antibakteriální úpravě je potlačeno množení mikrobů zodpovědných za vznik nepříjemných pachů.

Ano

miDori® bioSoft
miDori® bioSoft je změkčovač tkanin na bázi oleje získaného ze semen rostlin a složek získaných z bioodpadu. Díky jeho použití dosahují tkaniny na bázi bavlny nadprůměrné měkkosti a zároveň si zachovávají přirozenou prodyšnost. MiDori® bioSoft tak zvyšuje komfort oděvu a zároveň je vysoce ekologickým řešením. Výrobky využívající tuto technologii snižují emise oxidu uhličitého během výrobního procesu o 60 % ve srovnání se standardními syntetickými výrobky s podobnými vlastnostmi. miDori® bioSoft je certifikován: GreenScreen Silver, což znamená, že nepoužívá tisíce látek uvedených na seznamech chemických rizik, a Cradle to Cradle Certified™, který potvrzuje péči o lidské zdraví a životní prostředí v každé fázi výroby.

Ano

NetPlus®
Společnost NetPlus® "mění obrovský problém ve stříšku". Jde o projekt, který u chilského pobřeží zahájila malá společnost Bureo, která si dala za cíl vyčistit oceány od poškozených rybářských sítí a přeměnit je na nové výrobky. Moderní sítě (které se v minulosti vyráběly z biologicky odbouratelných přírodních materiálů, ale již asi 40 let se vyrábějí z lehčího, pevnějšího a téměř nesmrtelného plastu), plovoucí těsně pod hladinou vody, jsou samy o sobě znečišťující látkou, ale kromě toho, že se nerozloží po stovky let, představují skutečnou hrozbu pro mořské živočichy. Ve spolupráci se společností Patagonia vyvinula firma bureo 100% recyklovaný materiál, který se používá jako výztuha kšiltů čepic. Postupem času začala americká značka používat nylonovou tkaninu NetPlus® v širším měřítku, například při výrobě vnější vrstvy oblečení. Tím se výrazně zvýšilo množství takto zpracovávaných surovin. NetPlus® je jedním z mnoha kroků, které Patagonia podniká na cestě k udržitelnosti a čistší planetě.

Technické specifikace:
Originální symbol výrobku 38344 PSYCHEDELIC SLIDER INTERSTATE HAT
Barva béžový
Pohlaví Dámské
Využití Pěší turistika / Hiking
Kolekce výrobce Patagonia Sportswear & Logowear
Základní materiál 100% bavlna
Doplňkový materiál 100% polyester
Styl čepice Kšiltovka
Střih Klasický – baseball cap
Kšilt Klasický – prohnutý
Nastavení obvodu Snapback zapínání
Ochrana krku Ne
Protisluneční ochrana Neexistují žádné informace o úrovni ochrany před UVA a UVB zářením
Antibakteriální úprava Ano
miDori™ bioSoft Ano
NetPlus® Ano
Šetrnost k životnímu prostředí Organická bavlna / Organic cotton, Fair Trade Certified™, Vyrobeno z recyklovaných materiálů

Patagonia Psychedelic Slider Interstate Hat - Hodnocení zákazníků

0.0