top

Cyklistické batohy Gregory

Cyklistické batohy Gregory ® jsou modely vyrobené z odolného materiálu. Inovativní design - specializované batohy na kolo jsou o něco užší a mají o něco vyšší bederní pás. Tato konstrukce umožňuje dokonalé přilnutí k zádům.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy na kolo značky Gregory vám nabízejí široký výběr spolehlivých modelů

Ať už jezdíte na MTB, enduro, nebo jste nadšenec do sjezdů či dálkové cyklistiky, máme pro vás batohy, které splní vaše potřeby! Americké batohy na kolo Gregory jsou navrženy s ohledem na aktivní uživatele jízdních kol. Jejich úzký profil se dokonale přizpůsobí zádům a nebrání v pohybu. Správně namontované a vyprofilované nosné systémy zase spolupracují s naší polohou na kole. Nezpůsobují tlak a zajišťují maximální zpětné větrání. Jsou skvělým řešením pro všechny, kteří neradi jezdí s brašnami. Musí však mít u sebe drobné vybavení, například bundu do deště, teplou termoaktivní bundu nebo dlouhé kalhoty.

Batohy na kolo značky Gregory jsou ideálním společníkem na výlety na horském kole. Všude tam, kde záleží na hbitosti a přesnosti pohybu, jsou batohy na kolo nepostradatelné. Gregory nabízí batohy o objemu od 10 do 24 litrů. Menší modely jsou ideální na jednodenní výlety. Na druhou stranu modely oscilující kolem 20 litrů budou vynikající volbou i pro dvoudenní nebo víkendové výlety. Umožní vám umístit veškeré potřebné vybavení a oblečení. Četné kapsy umožňují seskupit zavazadla a udržet v nich pořádek. Nejmenší a nejmenší předměty patří do kapsy s přihrádkou na organizér. Díky správnému zabalení je snadno a především rychle najdete. Za zmínku také stojí, že cyklistické batohy Gregory jsou kompatibilní s hydratačními systémy. Nádržka je umístěna ve speciálně připravené kapse a hadička vede ven. Je připevněn na ramenním popruhu batohu. Díky tomuto řešení se budeme moci pravidelně hydratovat, aniž bychom museli pokaždé sundávat batoh.

K čemu se vám budou hodit batohy na kolo Gregory?

Batohy na kolo Gregory si zamilujete především pro jejich promyšlený design. Je to mimo jiné díky téměř 50 letům zkušeností v outdoorovém průmyslu, během nichž značka vyvinula mnoho vlastních inovativních řešení. Značka Gregory si zakládá na nejlepších materiálech - proto jsou její batohy odolné vůči mechanickému poškození. To je důležité zejména u batohů na kolo, které se častěji než jiné modely potýkají s blátem zpod kol, deštěm a četnými odřeninami, a dokonce i s pokusy o protržení větví. Proto jsou cyklistické batohy Gregory vyrobeny z extrémně pevného a odolného nylonu. Díky husté vazbě batohy odolávají zkoušce časem a budou nám sloužit mnoho let!

Nespornou výhodou, která má skutečný vliv na pohodlí při používání batohu, je pohodlný nosný systém. Cyklistické batohy Gregory se v závislosti na modelu od sebe mírně liší, ale jejich hlavním záměrem je zajistit maximální přirozenou cirkulaci vzduchu u pokožky. Proto je polstrovaná pěna EVA vybavena kanálky, které zajišťují výměnu vzduchu. Tato pěna navíc rovnoměrně rozkládá hmotnost batohu a nevytváří dojem přetížení. Celý nosný systém je podšitý prodyšnou síťovinou, která podobně jako prodyšné spodní prádlo účinně odvádí přebytečnou vlhkost od těla během cvičení. Batoh je vybaven praktickou kapsou Sunglass QuickStow, která umožňuje nosit brýle na ramenním popruhu bez rizika poškrábání brýlí. Batohy na kolo Gregory mají skvělý design a skvěle využívají každý volný prostor. Největší kapacitu má samozřejmě hlavní prostor, který je snadno přístupný shora.

Pro cyklistické batohy Gregory vás zveme do našeho obchodu s horskými koly 8a.cz

Jak v našem internetovém obchodě, tak v našem horském stacionárním obchodě 8a.cz v nabídce najdete širokou škálu batohů na kolo, které lze použít i jako univerzální batohy pro každodenní použití na cestě do školy, na univerzitu nebo do práce. Přední outdoorové značky včetně americké značky Gregory zaručují vysokou kvalitu, vynikající zpracování a nejlepší materiály. Díky různým kapacitám si můžete vybrat ten správný model. Cyklistické batohy Gregory tak poslouží jak cyklistům na dlouhé vzdálenosti, tak milovníkům krátkých, ale adrenalinových horských sjezdů. Zastavte se v obchodě 8a.cz a vyberte si ten nejlepší model batohu na kolo.