top

Coros

Coros je značka, která navrhuje a vyrábí moderní sportovní a horské hodinky, které Vám pomohou efektivně trénovat. V nabídce jsou modely pro milovníky běhání a mnoha dalších sportovních aktivit!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Coros - nejnovější technologie ve sportu

Americká značka byla založena teprve v roce 2016 a její výrobky jsou již dostupné v mnoha zemích světa. Jedná se o společnost zaměřenou především na využívání nejnovějších technologií. Její první produkt - moderní cyklistická přilba - mohl vzniknout díky kampani na crowdfundingové platformě. Rychlé získávání finančních prostředků dokonale ukázalo, co trh potřebuje. Od té doby společnost Coros vytváří další a další návrhy, které si pochvalují sportovci a milovníci aktivního životního stylu. Dnes tvoří významnou část kolekce značky sportovní hodinky, které využívají nejmodernější technologie k zajištění maximálního výkonu. Měření času je v nich druhotnou funkcí. Nejdůležitější je připojení k chytrému telefonu, možnost spárování s tréninkovými aplikacemi, vestavěný GPS přijímač nebo měření tepové frekvence v reálném čase. Díky všem těmto vlastnostem jsou hodinky Coros oblíbenou volbou nejen pro amatérské sportovce, ale i pro profesionály.

Proč jsou moderní sportovní hodinky při tréninku tak důležité?

V dnešní době se stále více lidí věnuje různým sportům. I při amatérském tréninku je nesmírně důležité sledovat pokroky a provádět přesný trénink, a to jak z hlediska absolvovaných tras, tak z hlediska nadmořské výšky a rozsahu tepové frekvence. Nejjednodušší a nejpřesnější způsob, jak sledovat všechny tyto parametry, jsou sportovní hodinky. Coros je značka specializující se na tato řešení. V hodinkách tohoto výrobce se skrývá mnoho funkcí. Jednou z nejdůležitějších je možnost zaznamenávat ujetou trasu díky vestavěným GPS přijímačům. Hodinky nás také povedou po předem načtené trase. Tato funkce se skvěle hodí pro závody i pro trénink v neznámém terénu. Vestavěné měření tepové frekvence vám umožní udržovat během tréninku určitý rozsah. Hodinky Coros nabízí rychlé připojení k vašemu smartphonu. Díky možnosti spárování s vybranými sportovními aplikacemi se výrazně zvyšuje všestrannost zařízení. Hodinky mají vestavěný software pro milovníky nejrůznějších sportů, včetně běhu, triatlonu a skialpinismu, což výrazně usnadňuje sledování vašich pokroků v různých sportech.

Moderní sportovní hodinky Coros si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr hodinek americké značky, které zasáhly srdce sportovců po celém světě. Vysoká kvalita použitých materiálů a precizní zpracování i těch nejmenších prvků zajišťují spolehlivost při intenzivním používání. Bez významu není ani vysoká voděodolnost celé konstrukce nebo dlouhá doba provozu po jednom nabití. Prohlédněte si sportovní hodinky Coros a vždy plně splňte své tréninkové cíle!