top

Coghlans

Coghlans je kanadská značka specializující se na výrobu turistického a kempingového vybavení. V nabídce najdete lopaty, křesadla, nepromokavé obaly nebo stanové kolíky.
1
produkt
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
  1. -30%
    Vodotěsný vak Coghlans Load 'N Lock

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce

Coghlans nabízí široký sortiment turistických doplňků

Značka patří mezi přední výrobce turistického vybavení. Společnost je dobře známá v Kanadě a Spojených státech, ale je dostupná i v mnoha dalších zemích světa. Její sortiment zahrnuje mnoho výrobků potřebných pro pohodlné outdoorové aktivity. Najdete zde nejen základní turistické vybavení, ale také mnoho drobností, které skvěle doplňují turistickou vybávu a které v nabídce jiných výrobců nenajdete. Společnost Coghlans vychází z bohatých zkušeností nasbíraných během mnoha let své činnosti. Specialisté značky si dokonale uvědomují potřeby dnešních turistů a snaží se poskytovat vybavení, které je splňuje. Výrobky tohoto výrobce jsou ideální pro turistiku a stanování. Jsou to ideální produkty pro trekking, ale také pro rodinnou dovolenou v kempu.

Široká nabídka produktů Coghlans zahrnuje jak větší kusy vybavení, tak i drobnosti, na které lze ve spěchu při přípravě na cestu snadno zapomenout. Mezi větším příslušenstvím najdete kempingový nábytek nebo turistické hamaky, které vám umožní pohodlně relaxovat téměř kdekoli. Pokud spíte na nafukovací matraci, budou pro vás praktickým doplňkem vybavení pumpičky, které vám umožní rychlé nafouknutí. Po setmění se jistě budou hodit lampy, svítilny a praktické čelovky. Nechybí ani doplňky, jako jsou náhradní stanové kolíky, nouzové zápalky nebo praktické popruhy pro upevnění veškerého vybavení.

Historie značky Coghlans

Značku Coghlans založil před více než 60 lety Norm Coghlan a jeho prvním výrobkem byl topinkovač pro plynové turistické vařiče. V té době nemohl tušit, že se společnost časem stane jedním z nejvýznamnějších výrobců turistického vybavení, zejména v Kanadě a USA. Normovo dobrodružství s outdoorovým vybavením začalo v roce 1959, kdy koupil malý pozemek v kanadském Winnipegu a otevřel si vlastní firmu. Zpočátku se zaměřoval na výrobky pro plynové vytápění. Jeho sortiment se však brzy rozšířil o turistické vybavení, jako jsou stany, spací pytle a nafukovací matrace. Mnoho zákazníků spojených s cestovním ruchem se ptalo na možnost přípravy topinek na cestovním vařiči. Topinkovače dovezené z USA se prodávaly velmi dobře, ale v určitém okamžiku je jejich výrobce přestal vyrábět. Norm si proto pronajal vhodné sklady a skoupil všechny zbývající zásoby topinkovačů. Tak se zrodila značka Coghlans, která se zabývá distribucí a výrobou turistických doplňků.

V průběhu let obliba značky stále rostla, stejně jako poptávka po jejích následných produktech. Aby společnost vyhověla potřebám nadšenců do cestování, navázala spolupráci s kanadskou společností Opportunity Partners a americkou ImagineAbility. Byli zodpovědní za montáž a balení výrobků a pomáhali s rostoucími objednávkami. Bonusem navíc bylo, že tyto společnosti zaměstnávaly osoby se zdravotním postižením, což mělo velký dopad na místní komunity. V roce 2015 došlo k dalšímu růstu značky Coghlans díky akvizici společnosti McNett, která nabízí více než 100 produktů souvisejících s turistickým vybavením a jeho opravami v terénu. Dnes je topinkovač, kterým se začala psát historie značky, stále v nabídce tohoto výrobce. Kromě toho však katalog obsahuje více než 500 kvalitních výrobků nezbytných pro turistiku a kempování.

Široká nabídka produktů Coghlans v obchodě 8a.cz

V naší nabídce poskytujeme všem turistům praktická řešení připravená kanadskou značkou pro všechny milovníky turistiky a kempování. Drobné vybavení může výrazně ovlivnit pohodlí při pobytu v přírodě. Zavazadla vám umožní snadnější přepravu veškerého vybavení. Vodotěsné obaly na elektroniku a doklady je ochrání před snadným namočením v dešti nebo na vodáckém výletu. Mezi příslušenství patří také kompasy, vodotěsné zápalky, světla a svítilny, stanové kolíky a mnoho dalších věcí potřebných pro kempování a putování s batohem. Značka Coghlans nabízí také o něco větší vybavení, které vám umožní pohodlně strávit čas během každého výletu. Pohodlný turistický nábytek nebo houpací sítě vám umožní plně si odpočinout na jakémkoli místě. Ať už se chystáte na delší výlet, nebo plánujete dovolenou ve stacionárním kempu, měli byste si prohlédnout širokou nabídku výrobků Coghlans, které svou funkčností a kompaktními rozměry překvapí nejednoho outdoorového nadšence.