top

Chlapecké oblečení

Chlapecké oblečení je kategorie bohatá na modely určené nejmladším turistům a teenagerům. Najdete zde vše, co zajistí bezpečí a pohodlí vašeho dítěte v létě i v zimě.
30
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

30 položek

na stránce
  1. -30%
    Dětská kukla Kanfor Ride Kids - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

30 položek

na stránce

Chlapecké oblečení v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr chlapeckého oblečení pro mladší děti. Špičkové outdoorové značky, které nabízíme, jsou zárukou nejvyšší kvality. Jednotlivé modely obvykle využívají stejné technologie a materiály jako oblečení pro dospělé, díky čemuž jsou perfektní i v těch nejnáročnějších podmínkách. Chlapecké oblečení v obchodě 8a.cz chlapecké oblečení v obchodě jsou bundy pro všechna roční období, které chrání před deštěm. Chlapecké fleecové bundy poskytnou potřebnou izolaci v chladnějších dnech. Důležitou součástí nabídky je také chlapecké termoaktivní prádlo, které je základem každého oblečení. Nabízíme také různé chlapecké kalhoty do deště a sněhu, které vaše dítě dokonale ochrání při lyžování nebo hraní. Na našich stránkách najdete chlapecké oblečení od špičkových značek, jako jsou La Sportiva, The North Face, Buff, Columbia, Bridgedale a mnoho dalších. Zaručují, že chlapecké oblečení, které nabízíme, je té nejvyšší kvality.

Chlapecké oblečení zahrnuje pohodlné košile a kalhoty

Nejoblíbenější termoaktivní modely výrobců jsou vyrobeny z vlny Merino. Jeho důležitou vlastností je schopnost termoregulace. Oblečení pro chlapce z tohoto materiálu snižuje riziko nepříjemného a nebezpečného podchlazení dítěte. Ať už se chystáte na rodinný lyžařský výlet nebo posíláte své dítě na zimní tábor, budete je moci správně ochránit. Vlna Merino zároveň zachovává část přirozené prodyšnosti pokožky, takže chlapec bude chráněn před přehřátím. Chlapecké oblečení z tohoto materiálu se stane vynikající podporou při zimních aktivitách. Kromě toho má vlna Merino antibakteriální vlastnosti. Omezují vznik nepříjemných pachů, takže dítě zůstane na pokožce déle svěží.

Chlapecké oblečení - ponožky

Dětské ponožky musí být dostatečně jemné, aby netřely citlivou pokožku. Proto je chlapecké oblečení v této kategorii vyrobeno z vlny Merino. Zároveň jsou citlivá místa ponožek vyztužena odolným nylonem. Toto chlapecké oblečení je proto ideální na lyžařské výlety a vydrží po několik dalších sezón.

Chlapecké oblečení - rukavice

Náš obchod nabízí chlapecké zimní rukavice s membránou GORE-TEX®. Její nepromokavost se stane nepostradatelnou při výletech na sjezdovky. Poskytne vašemu dítěti maximální ochranu před chladem spojeným s mokrým sněhem. Díky tomu je každá zimní aktivita pro dítě bezpečnější, což potěší každého rodiče. Chlapecké oblečení v podobě rukavic znamená také maximální volnost pohybu a pohodlí. Díky tomu se vaše dítě bude moci plně věnovat zimním aktivitám.