top

Chlapecké funkční spodní prádlo

Termoaktivní prádlo pro chlapce je neviditelnou, ale nezbytnou součástí dětského oblečení. Nejenže chrání před chladem, ale také odvádí vlhkost od těla a zajišťuje tepelný komfort.
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

Vymazat

Dětské funkční spodní prádlo - základ oblečení

Stejně jako u oblečení pro dospělé je pro děti při outdoorových aktivitách nejvhodnější systém vrstveného oblečení. Základem je chlapecké funkční spodní prádlo. Je to proto, že je v neustálém kontaktu s pokožkou, zajišťuje příjemnou teplotu a během cvičení odvádí vlhkost. Děti jsou neustále v pohybu, a proto je tak důležité poskytnout jim kvalitní funkční oblečení, které odolá extrémním výzvám. U dětského prádla se používají stejné moderní materiály jako u modelů pro dospělé. To se promítá do vynikajících výkonnostních vlastnosti. Správné chlapecké spodní prádlo je důležité zejména v chladnější části roku. Mírně silnější funkční mikina a dobře padnoucí legíny vám zpříjemní lyžování nebo sáňkování. Špičkové dětské spodní prádlo zaručuje, že mladý turista bude účinně chráněn před nízkými teplotami, aniž by se snadno přehřál.

Chlapecké funkční spodní prádlo v internetovém obchodě

Internetový obchod 8a.cz nabízí široký výběr chlapeckého oblečení a funkčního spodního prádla. Funkční trička s krátkým rukávem jsou skvělá pro teplejší dny. Chlapecké mikiny s dlouhým rukávem se skvěle hodí do chladnějších teplot. Funkční legíny jsou správnou volbou pod kalhoty pro zimní lyžování a sáňkování. Často nabízíme také praktické sady spodního prádla pro děti: tričko + legíny. Nesmírně důležité jsou také správné chlapecké ponožky na lyžování nebo turistiku.