top

Chlapecké funkční spodní prádlo

Termoaktivní prádlo pro chlapce je neviditelnou, ale nezbytnou součástí dětského oblečení. Nejenže chrání před chladem, ale také odvádí vlhkost od těla a zajišťuje tepelný komfort.
16
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce

Dětské termoprádlo - základ oblečení

Stejně jako u oblečení pro dospělé je pro děti při outdoorových aktivitách nejvhodnější systém vrstveného oblečení. Základem je chlapecké termoaktivní prádlo. Je to proto, že je v neustálém kontaktu s pokožkou, zajišťuje příjemnou teplotu a během cvičení odvádí vlhkost. Děti jsou neustále v pohybu, a proto je tak důležité poskytnout jim kvalitní termooblečení, které odolá extrémním výzvám. U dětského prádla se používají stejné moderní materiály jako u modelů pro dospělé. To se promítá do vynikajících výkonnostních charakteristik. Správné chlapecké spodní prádlo je důležité zejména v chladnější části roku. Mírně silnější termobunda a dobře padnoucí legíny vám zpříjemní lyžování nebo sáňkování. Špičkové dětské spodní prádlo zaručuje, že mladý turista bude účinně chráněn před nízkými teplotami, aniž by se snadno přehřál.

Chlapecké spodní prádlo Termoactive v internetovém obchodě

On-line obchod 8a.cz nabízí široký výběr chlapeckého termoprádla a spodního prádla pro chlapce. Termo trička s krátkým rukávem jsou skvělá pro teplejší dny. Chlapecké halenky s dlouhým rukávem se skvěle hodí do chladnějších teplot. Termokamaše jsou správnou volbou pod kalhoty pro zimní lyžování a sáňkování. Často nabízíme také praktické sady spodního prádla pro děti: tričko + kalhoty. Nesmírně důležité jsou také správné chlapecké ponožky na lyžování nebo turistiku.