top

Chlapecké čepice

Klobouky pro chlapce jsou nezbytnou součástí zimního i letního šatníku. Dítě potřebuje účinnou ochranu před chladem a ostrými slunečními paprsky. Na adrese 8a.cz najdete vše, co potřebujete.
17
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

17 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

17 položek

na stránce

Čepice pro chlapce zajistí tepelný komfort každému malému turistovi

Když chcete ve svém dítěti vzbudit vášeň pro turistiku, je důležité vybavit ho šatníkem vhodným do těchto podmínek. Pokud se chystáte na rodinný lyžařský výlet nebo posíláte své dítě na zimní tábor, musíte se postarat o jeho tepelný komfort. Proto jsou chlapecké klobouky v 8a.cz používat stejná řešení jako naše modely pro dospělé. Můžete si tak být jisti, že vaše dítě bude dostatečně chráněno před chladem. Čepice pro chlapce se vyznačují vynikající tepelnou ochranou, a jak víme, izolace v zimě je nezbytná. Chlapecké klobouky však neztrácejí svou funkčnost ani ve městě. To znamená, že dítě bude chráněno před chladem při stavbě sněhuláka, sáňkování i cestě do školy.

Chlapecké klobouky na výlety a toulky městem

Když jsou teploty vyšší a zateplení se ukáže jako zbytečné, je nejlepším řešením baseballová čepice. Tyto modely jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, jako je bavlna nebo polyester, takže zajišťují pohodlnou cirkulaci vzduchu kolem hlavy dítěte. Klobouky pro chlapce tak omezují přehřátí nebezpečné pro batole. To je důležité, protože úpal v mladém věku je velmi nebezpečný. Dětské letní čepice mají kšilt, který chrání oči před nadměrným působením slunečních paprsků. Tím je zajištěno, že pokožka batolete nebude vystavena popálení, což je důležité kvůli její jemnosti.

Dětský styl v kloboucích pro chlapce

Zimní i letní čepice pro chlapce jsou vyrobeny s ohledem na dětskou módu. Modely pro chladné měsíce připomínají různé bytosti, zvířata a mají výrazné uši nebo bambule. Podobné doplňky byly přidány i k baseballovým čepicím, které jsou doplněny poutavými barvami.

Dětské kloboučky - materiály

Jemná dětská pokožka potřebuje ochranu před podrážděním. Proto výrobci, jejichž klobouky najdete v obchodě. 8a.czpoužívejte pouze vybrané materiály. Díky tomu jsou kromě tepelného komfortu v podobě zateplení nebo prodyšnosti čepice pro chlapce velmi příjemné na dotek. Díky tomu získá náš drobeček kolem hlavičky pohodlnou zavinovačku, která se hodí jak v zimě, tak při letním výletu k moři.