top

Chlapecké čepice

Klobouky pro chlapce jsou nezbytnou součástí zimního i letního šatníku. Dítě potřebuje účinnou ochranu před chladem a ostrými slunečními paprsky. Na adrese 8a.cz najdete vše, co potřebujete.
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
  1. -10%
    Klobouk Buff Play Booney Hat - ilya damask

    wish list

  2. -10%
    Kšiltovka Buff Trucker Cap - darryl white

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
Vymazat

Chlapecké čepice zajistí tepelný komfort každému malému turistovi

Když chcete ve svém dítěti vzbudit vášeň pro turistiku, je důležité vybavit ho šatníkem vhodným do těchto podmínek. Pokud se chystáte na rodinný lyžařský výlet nebo posíláte své dítě na zimní tábor, musíte se postarat o jeho tepelný komfort. Proto chlapecké čepice na 8a.cz používají stejná řešení jako modely pro dospělé. Můžete si tak být jisti, že vaše dítě bude dostatečně chráněno před chladem. Čepice pro chlapce se vyznačují vynikající tepelnou ochranou, a jak víme, izolace v zimě je nezbytná. Chlapecké čepice však neztrácejí svou funkčnost ani ve městě. To znamená, že dítě bude chráněno před chladem při stavbě sněhuláka, sáňkování i cestě do školy.

Chlapecké čepice na výlety a toulky městem

Když jsou teploty vyšší a zateplení se ukáže jako zbytečné, je nejlepším řešením kšiltovka. Tyto modely jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, jako je bavlna nebo polyester, takže zajišťují pohodlnou cirkulaci vzduchu kolem hlavy dítěte. Chlapecké čepice tak omezují přehřátí nebezpečné pro mladé turisty. To je důležité, protože úpal v mladém věku je velmi nebezpečný. Dětské letní čepice mají kšilt, který chrání oči před nadměrným působením slunečních paprsků. Tím je zajištěno, že pokožka dítěte nebude vystavena popálení, což je důležité kvůli její jemnosti.

Dětský styl v chlapeckých čepicích

Zimní i letní čepice pro chlapce jsou vyrobeny s ohledem na dětskou módu. Modely pro chladné měsíce připomínají různé bytosti, zvířata a mají výrazné uši nebo bambule. Podobné doplňky byly přidány i k kšiltovkám, které jsou doplněny poutavými barvami.

Dětské čepice - materiály

Jemná dětská pokožka potřebuje ochranu před podrážděním. Proto výrobci, jejichž čepice najdete v obchodě 8a.cz používají pouze vybrané materiály. Díky tomu jsou kromě tepelného komfortu v podobě zateplení nebo prodyšnosti chlapecké čepice velmi příjemné na dotek. Díky tomu získá naše dítě kolem hlavičky pohodlnou pokrývku hlavy, která se hodí jak v zimě, tak při letním výletu k moři.